Teatr na Leżakach w Raszynie

Raszyn

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na – spektakl pt. „WODEWIL WARSZAWSKI”– Teatr na Leżakach w Raszynie. Impreza dobędzie się w sobotę 17 lipca w Parku w Raszynie. Start godzi. 19.00

Cykl TEATR NA LEŻAKACH, to jedna z najpopularniejszych letnich atrakcji miejskich. Pomysł jest prosty – spektakle z muzyką na żywo ogląda się z perspektywy leżaka. Do takiego teatru można przyjść w letniej sukience, krótkich spodenkach i w klapkach, a w trakcie przedstawienia popijać zimne napoje. Wyjątkowy repertuar i festiwalowa atmosfera, którą tworzy „Teatr na leżakach® ” przyciąga tysiące widzów w całym kraju. Zabierz ze sobą koc, wygodnie rozsiądź się na trawie lub leżaku – jesteś w teatrze!

Pomysłodawcami cyklu jest Teatr Pijana Sypialnia z Warszawy.

WSTĘP WOLNY

Zapraszamy widzów w każdym wieku, na rowerach, rolkach i z czworonożnymi pupilami.

Spektakl wypełniają piosenki i muzyka na żywo oraz wytańczone przez aktorów polki i walczyki. Widowisko zachwyci nie tylko mieszkańców stolicy, ale wszystkich tych, którzy chcieliby przenieść się do przedwojennych czasów, po których pozostały już tylko piękne melodie i pożółkłe fotografie.

Scenariusz spektaklu został skonstruowany w oparciu o komedię Feliksa Szobera „Podróż po Warszawie” z 1876 roku. Do Warszawy, z zamiarem wydania córek za mąż, przybywa Barnaba Fafuła, ze swoją żoną Kunegundą. Już na dworcu grupa miejscowych cwaniaczków wykrada córki. Młodzieńcy chcą oczarować dziewczyny, pokazując im najpiękniejsze zakątki miasta.

Druga część widowiska to kabaret, który w krzywym zwierciadle przedstawia współczesny, wielkomiejski styl życia; gdzie celebryci prześcigają się w prezentowaniu swoich sposobów na realizowanie wyjątkowej i pełnej sukcesów kariery.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.