Teatr Capitol wystąpi w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Nie lada gratka czeka na miłośników komedii teatralnych. Już 16 października w grodziskim centrum kultury wystąpią aktorzy z Teatru Capitol.

Komedia „Kiedy kota nie ma…” to opowieść o pewnej podróży poślubnej do Saint Tropez. Tyle, że wyjazd odbywa się… 20 lat po ślubie. Dwa zabawne i zupełnie różne małżeństwa wybierają się na wspólne wakacje. Jak poradzą sobie z uszczypliwościami i docinkami? Jak zaimponować zamożnej i sztywnej siostrze? Jak wzbudzić w mężu fajtłapie zazdrość? Jak dotrzymać szwagrowi uznanego za seksoholika. I co w tym galimatiasie robi 20-latka, która próbuje popełnić samobójstwo używając do tego… sedesowej szczotki z podobizną pary królewskiej? Jedyne co pewne jest w tej komedii to gwarantowane dwie godziny śmiechu do łez!

Warto dodać, że na scenie zobaczymy wielu znanych aktorów” Katarzynę Skrzynecką, Martę Wierzbicką, Aleksandrę Grzelak, Cynthię Kaszyńską, Piotra Zelta i Jacka Lenartowicza. Tego nie można przegapić!

Teatr Capitol zaprasza na spektakl „Kiedy kota nie ma…” do grodziskiego centrum kultury. Sztuka zostanie wystawiona 16 października o godz. 19.30. Rezerwacje: Kino Centrum Kultury 22 734 79 44.

Bilety można kupić on-line na stronie kup bilecik oraz w centrum kultury. Warto się spieszyć, bowiem wejściówki rozchodzą się w zawrotnym tempie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.