Teatr Capitol ponownie w Mateczniku Mazowsze

Teatr

Aktorzy z warszawskiego Teatru Capitol są częstym gościem w Mateczniku Mazowsze. Już w październiku w Otrębusach będziemy mogli zobaczyć ich spektakl pt. „Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty”.

„Rozstania i powroty” to kontynuacja przedstawienia „Zdobyć, utrzymać, porzucić”. A co jeśli ktoś pierwszej części nie widział? – „Zdobyć, utrzymać, porzucić” to przede wszystkim muzyczno-kabaretowa opowieść o relacjach damsko-męskich. Część druga to temat niby poważny: „Rozstania i powroty”, ale proszę się nie niepokoić. Nie stawiamy żadnych trudnych pytań. Co najwyżej dajemy odpowiedzi, które mogą dotyczyć każdego udanego, a zwłaszcza nieudanego związku. Tu ważna uwaga – żeby wrócić najpierw trzeba się rozstać. To działa niestety tylko w takiej kolejności i nie ma co protestować – informują organizatorzy. 

Jeśli jesteście ciekawi jakie perypetie czekają bohaterów to koniecznie odwiedźcie 11 października Matecznik Mazowsze. Spektakl rozpocznie się o godz. 19.00. Na scenie zobaczymy (obsada wymiennie): Olga Bończyk, Katarzyna Żak, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Władysław Grzywna. 

Bilety do nabycia na stronie Teatru i Bilety24.pl

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs. Zachęcamy do śledzenia naszego portalu. Więcej szczegółów wkrótce. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.