Targ Przydasiów z przetworami z klasztornej spiżarni

Region

Siostry z Klasztoru Klarysek Kapucynek zapraszają na niedzielny Targ Przydasiów, a na nim same specjały z klasztornej spiżarki.

Ze względu na pandemię klasztorna kasa świeci pustkami. Ale siostry z Klasztoru Klarysek Kapucynek biorą sprawy w swoje ręce. Jeśli mieliście już okazję odwiedzić stoisko stworzone przez siostry na innych imprezach to wiecie o co chodzi!

Na niedzielnym Targu Przydasiów znajdziecie najpyszniejsze przetwory z klasztornej spiżarni, które siostry przygotowały specjalnie na ten kiermasz. Nie pytajcie o cenę, bo cena jest „co łaska”. A uwierzcie nie znajdziecie takich specjałów na sklepowych półkach. Siostry są już gotowe na kiermasz i liczą również na wasze wsparcie!

Oczywiście na Targu Przydasiów nie zabraknie również innych stoisk z ciekawymi produktami.

Targ Przydasiów startuje w niedzielę 23 sierpnia o godz. 10.00 i potrwa do 14.00. Radzimy jednak zjawić się wcześniej. Wiadomo przetwory są z edycji limitowanej, więc kto pierwszy ten lepszy! Targ odbędzie się Karczmie Rodos.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Targ Przydasiów z przetworami z klasztornej spiżarni”

 1. Dr. Huckenbush pisze:

  Kasa świeci pustka, to trzeba się wziąść do roboty sensownej, tak jak każdy inny musi, żeby utrzymać siebie i swoją rodzinę.

  • Grabarz pisze:

   Głowa świeci pustkami, więc trzeba wziąć do ręki elementarz do nauki języka polskiego, aby uzupełnić braki w wykształceniu.

 2. OLO pisze:

  będą jakieś nalewki ? najlepiej mocne , żeby pozamiatały .Jak tak to idę jak w dym !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły