Tarantino Unplugged w Pruszkowie

Koncert

Jeśli jesteście miłośnikami dobrej muzyki filmowej to koniecznie wybierzcie się do Centrum Kultury i Sportu na koncert Tarantino Unplugged.

Filmy Quentina Tarantino zawsze budzą wiele emocji. Jedni je kochają, inni podchodzą do nich sceptycznie. Jedno jest pewne filmy Tarantino zawsze zapadają widzom w pamięć, również za sprawą ścieżki dźwiękowej.

Jeśli jesteście miłośnikami muzyki filmowej to koniecznie wybierzcie się na koncert Tarantino Unplugged, który odbędzie się już 23 listopada o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sportu. – Będzie to akustyczny rockowy wieczór pełen świetnej muzyki pojawiającej się w twórczości Mistrza. Niektóre z utworów zyskały nowe, zaskakujące aranżacje. Na potrzeby tego wydarzenia zespół Bacteryazz zaprosił do współpracy dodatkowych muzyków. Będzie się działo! – podkreślają organizatorzy.

W trakcie koncertu usłyszymy utwory z takich filmów jak: „Reservoir Dogs”, „Pulp Fiction”, „Jackie Brown”, „Kill Bill”, „Death Proof”, „Inglourious Basterds”, „Django”, „The Hateful Eight” oraz ostatni kinowy hit „Once Upon a Time… in Hollywood”.

Bilety na ten niecodzienny koncert można nabyć tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.