„Tajemnice Silver Lake” w PKF

Pruszków

Tym razem w ramach Pruszkowskiego Klubu Filmowego na ekranie zobaczymy film „Tajemnice Silver Lake”. Seans odbędzie się już dziś (16 lutego) o godz. 18.00.

Bezrobotny pożeracz popkultury z Los Angeles Sam (Andrew) chciałby zrobić coś sensownego, ale chwilowo poprzestaje na podglądaniu pięknych kobiet i grze na Nintendo. Z braku lepszych zajęć z pasją oddaje się zgłębianiu sekretów, jakich Hollywood kryje tysiące.

Kto zostawia tajemnicze znaki na ścianach domów? Jakie wskazówki zakodowane zostały na starych VHS-ach? Co kryje się między wersami tekstów największych popowych przebojów? Jaki przekaz zaszyfrowano na stronach undergroundowych komiksów?

Pewnego dnia jego piękna sąsiadka (Riley Keough) znika bez śladu. Aby ją odnaleźć, Sam wyrusza w pełną przygód podróż po Mieście Aniołów. W jego głowie wszystko zaczyna łączyć się w jedną mroczną układankę, którą postanawia rozwikłać. Za wszelką cenę.

Jeśli zaciekawił Was ten opis to koniecznie wybierzcie się na Pruszkowski Klub Filmowy. Seans odbędzie się 16 lutego (sobota) o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, przy ul. Bohaterów Warszawy 4.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “„Tajemnice Silver Lake” w PKF”

  1. Głos pisze:

    Zapraszamy wszystkich brodaczy z kolczykami w nosie jak i pięknych chłopców w rurkach w okularach Ray Bana. Będzie miło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły