Tadeusz Chudecki gościem piastowskiej biblioteki

Piastów

Biblioteka Miejska w Piastowie zaprasza na spotkanie z nietuzinkowym gościem. O swoich podróżach i występach – w teatrze i przed kamerą – opowie Tadeusz Chudecki.

Tadeusz Chudecki urodził się w 1958 roku. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Na swoim koncie ma występy w licznych spektaklach telewizyjnych (m.in. „Brat naszego Boga”, „Czupurek”, „Zrzędność i przekora”), serialach („Hela w opałach”, „Klan” „Ojciech Mateusz”, M jak Miłość”, „Korona Królów”, „Dom”) i filmach („C.K. Dezerterzy”, „Och, Karol 2”, „Polityka”, „Godzina W”).

Jego drugą pasją są podróże. Do tej pory odwiedził 140 krajów świata na wszystkich kontynentach. Deklaruje znajomość ośmiu języków. Organizuje spotkania „Podróże z Chudeckim”. Kolejne spotkanie z tego cyklu odbędzie się w Filii nr 1 piastowskiej biblioteki (przy ul. Bohaterów Wolności 23). Spotkanie z aktorem-podróżnikiem zaplanowano na 24 maja o godz. 18.30. Wstęp wolny!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Tadeusz Chudecki gościem piastowskiej biblioteki”

  1. Jarząbek pisze:

    I dali na fotce nigera wiecie co to oznacza dają znać NAM więcej nigerów w Piastowie ogólnie w PL jeden drugi wspomni o tym komentarzu za jakiś czas będą profesory doktory

  2. Halinka pisze:

    Nudiarz straszny. Będzie wciskał zakup swojej książki i liczy na obecność emerytów.

  3. Bibliotekarz pisze:

    Nieciekawy człowiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły