T. Love i Dezerter na Dniach Brwinowa

Brwinów

Dwa (9-10 września) dni wyśmienitej zabawy w Brwinowie ze wspaniałymi gwiazdami. Na scenie zaprezentują się ikony polskiej sceny muzycznej – T. Love i Dezerter.

Kilka tygodni temu mieszkańcy Brwinowa świętowali dożynki, podczas których gwiazdą wieczoru był zespół Bayer Full. Najbliższy weekend to kolejna okazja do znakomitej zabawy. Dni Brwinowa rozpoczną się od emocji sportowych. 9 września o 10.30 na boisku przy ul. Piłsudskiego staną naprzeciw siebie drużyny KS Teresin i BKS Naprzód Brwinów. Mieszkańcy będą mogli również zwiedzić nową halę sportową.

Tegoroczne Dni Brwinowa odbędą się na placu ul. Dworską, ul. Marsz. J. Piłsudskiego i ul. Przejazd. W sobotę o 17.00 w akcji będzie można zobaczyć prawdziwych herosów. Wojciech Nitecki przygotował zawody siłaczy. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych! Jednak wszyscy będą spoglądać na zegarki  i wypatrywać na scenie T. Love (20:00). Zespół stworzył takie przeboje jak: „Warszawa”, „King”, „IV Liceum Ogólnokształcące”, „Ajrisz”, „Chłopaki nie płaczą”.

Niedziela rozpocznie się od mszy św. w intencji ojczyzny w kościele św. Floriana, która odbędzie się o 10.30. Następnie uroczystości przy pomniku 36. pułku piechoty Legii Akademickiej na Rynku. Po południu liczne atrakcje kulturalne m.in. warsztaty artzinowe i wystawa abotak. Muzyczny wieczór uświetni koncert punkrockowego zespołu Dezerter (20:00). Dni Brwinowa zakończy nocny spektakl teatralny na scenie plenerowej przez pałacem w Parku Miejskim, który zaplanowano na 22.00. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
11266

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4271

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3217

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
3180
Grill gazowy