Szukasz pomysłu na weekend? Sprawdź!

Region

Raczej nikt nie powinien mieć problemy, aby zaplanować sobie weekend. W regionie będzie się sporo działo. Co nas czeka?

BRWINÓW
Zagra Raz, Dwa, Trzy
W najbliższy weekend Brwinów będzie świętował dni gminy. Nie zabraknie więc imprez, w tym rekonstrukcji bitwy i uroczystości. Pierwszego dnia (sobota) na scenie zobaczymy zespoły Santa Irena oraz Monika Adamska&Madmood. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Raz, Dwa, Trzy. Na niedzielę zaplanowano uroczyste obchody oraz spotkanie z Krzysztofem Golonką. 
Start: 9-10 września
Miejsce: Pola parzniewskie, Park Miejski, Orlik Żółwin

GRODZISK MAZ. 
Zagrają dla bezdomniaków
kolejny koncert z cyklu Dog Rock przed nami. Tym razem na rzecz grodziskich bezdomniaków zagra Jam Legendy Rocka. Oprócz dobrej muzyki będzie można pomóc bezdomnym zwierzakom, którymi opiekuje się Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego.
Start: 9 września, godz. 20.00
Miejsce: Grill pod Dębem

Blues Cold Shot
Muzycy chętnie pomagają i grają na rzecz zwierzaków. W niedzielę w ramach Dog Rock wystąpi zespół Blues Cold Shot. – Jedz, pij i pomagaj – zachęcają organizatorzy. Na koncert na rzecz bezdomniaków zaprasza Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego.
Start: 10 września, godz. 20.00
Miejsce: Grill pod Dębem

MILANÓWEK
Przyjdź na wodny piknik
Malowanie na wodzie, budowle z ekologicznych klocków, manufaktura mydła, strefa „małego badacza” oraz wiele innych atrakcji będą czekać na wszystkich w Milanowskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w trakcie Wodnego Pikniku Ekologicznego. Nie może Was zabraknąć.
Start: 10 września, godz. 10.00 
Miejsce: Milanowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji 

NOWA WIEŚ
90 lat OSP
Ochotnicza Straż Pożarna z Nowej Wsi ma już 90-lat. Z tej okazji dla wszystkich szykuje niecodzienną imprezę. Wszyscy, którzy chcą świętować ze strażakami powinni pojawić się na festynie. Tam czekać będą m.in. mobilny trenażer pożarowy, strażacka grochówka czy fotobudka.
Start: 10 września, godz. 14.00
Miejsce: Remiza, ul. Główna

PIASTÓW
Dyskusje o książkach
Piastowska biblioteka zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem klubowicze rozmawiać będą o książce tureckiego noblisty Orhana Pamuka „Nazywam się Czerwień”. 
Start: 9 września, godz. 18.00
Miejsce: Bibliotek Główna, Warszawska

PRUSZKÓW
Zabawa taneczna 
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich na zabawę taneczną. O oprawę muzyczną zadba Jan Jaworski. Zabierzcie ze sobą wygodne buty i ruszajcie na parkiet.
Start: 10 września, godz. 20.00 
Miejsce: MOK „Kamyk”
Bilety: 20 zł

RASZYN
Zabrzmi SDM
Stare Dobre Małżeństwo to zespół znany głównie starszym już osobom. Ale w gronie swoich fanów ma również młodych ludzi. Grupa skupia się na poezji śpiewanej bazującej na wierszach Bolesława Leśmiana, Jana Rybowicza czy Edwarda Stachury. Tym razem Krzysztofa Myszkowskiego z zespołem będzie można usłyszeć w Raszynie
Start: 10 września, godz. 19.00
Miejsce: Centrum Kultury Raszyn
Bilety: 50 zł

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe