Sylwester z Teatrem Capitol w Otrębusach

Teatr

Nie macie jeszcze pomysłu na spędzenie Sylwestra? A co powiecie na sztukę teatralną i świętowanie Nowego Roku wspólnie z aktorami? Taką ofertę przygotował Teatr Capitol, który ze sztuką „Dajcie mi tenora” przyjedzie do Matecznika Mazowsze.

Aktorzy z Teatru Capitol w Mateczniku Mazowsze wystąpią ze sztuką „Dajcie mi tenora”. Gdy do Cleveland ma przyjechać światowej sławy tenor, emocje melomanów sięgają zenitu. Wszyscy z drżeniem serca wyczekują wybitnego artysty. Jednak na chwilę przed uroczystą premierą „Otella”, wszystko zaczyna się komplikować. Powodem tego są… humory i złe samopoczucie głównej gwiazdy wieczoru – Tito Merelli, a co gorsza problemy małżeńskie, które prowadzą do tragedii! Premiera jednak musi odbyć się za wszelką cenę!

Zdesperowany Dyrektor Opery – Sanders – nie cofnie się nawet przed najbardziej skandaliczną mistyfikacją. I kiedy pomysł wydaje się idealny i dopracowany, całą tę misternie uknutą intrygę komplikują… kobiety: Diana – Primadonna nimfomanka, Maggie – dziewiczo piękna córka Dyrektora, Julia – egzaltowana Prezes Towarzystwa Miłośników Opery oraz Maria Merelli – temperamentna włoska żona Maestra. Pikanterii dodaje na domiar boy hotelowy – cudzoziemiec łamiący wszelkie konwenanse. Czy Dyrektor Opery będzie zmuszony odwołać przedstawienie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w trakcie spektaklu. Nie zabraknie też ogromnej dozy humoru. Widzowie mogą śmiać się i basem i sopranem, ważne jest jedno – śmiać się głośno.

Na scenie pojawią się m.in. Grzegorz Halama, Marek Kaliszuk, Elżbieta Romanowska, Andżelika Piechowiak, Anna Gornostaj, Hiroaki Murakami, Marta Marzęcka, Tomasz Obara.

A jak prezentuje się plan wieczoru? Spektakl rozpocznie się o godz. 20.30. O godz. 21.45 przewidziano przerwę ze słodkim poczęstunkiem i lampką wina. Druga cześć spektaklu rozpocznie się o 22.10. Po zakończeniu spektaklu (godz. 23.30) przewidziano koncert we foyer. O północy widzowie wraz z aktorami przywitają Nowy Rok z lampką szampana i tortem. Chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcia z aktorami.

Bilety w cenie 220 zł do nabycia w Mateczniku Mazowsze ul. Świerkowa 2, Otrębusy. Rezerwacje: (22) 208 82 00/01, 884 777 182, rezerwacje grupowe: 884 777 182.

Wejściówki dostępne również on-line na teatrcapitol.pl oraz mazowsze.waw.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.