Sylwester z Gwiazdami w Pruszkowie

Pruszków

Sylwestrowy wieczór w teatrze? Czemu nie? W Pruszkowie sylwestrową zabawę będziecie mogli rozpocząć w komediowym humorze. Wszystko dzięki spektaklowi „I Love You, a teraz się zmień”.

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na ciekawe spędzenie sylwestrowego wieczoru to polecamy Wam… przedstawienie teatralne. Już 31 grudnia o godz. 18.00 lub o godz. 21.00 (planowane dwa przedstawienia) będziecie mogli wybrać się na spektakl „I Love You, a teraz się zmień” do Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

– I LOVE YOU to komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać! I LOVE YOU to spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku. Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa: KOCHAM CIĘ! I LOVE YOU to wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie! I LOVE YOU to gwiazdorska obsada: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus. Aktorom towarzyszą znakomici muzycy – podkreślają organizatorzy.

Na scenie zobaczymy Katarzynę Żak, Elżbietę Romanowską, Rafała Królikowskiego i Roberta Rozmusa

Dlaczego przedstawienie tego wieczoru wystawiane będzie dwa razy? Spektakl o godz. 18.00 pozwala na rozpoczęcie sylwestrowego wieczoru w komediowym wydaniu w teatrze, a potem nie ogranicza Wam możliwości szampańskiej zabawy.

Natomiast wszyscy ci, którzy wybiorą się na przedstawienie o godz. 21.00 po spektaklu będą mogli wziąć udział w sylwestrowym bankiecie z poczęstunkiem. Tu w cenie biletu zawarte są przekąski i wino musujące.

To wy wybieracie jak chcecie spędzić ten wieczór.

Bilety do nabycia tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Sylwester z Gwiazdami w Pruszkowie”

  1. ot i cały mój komentarz pisze:

    Stowarzyszenie popierania prawdziwej twórczości HAŁTURNIK .

  2. asia pisze:

    idźcie wirus już czeka na tłumy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły