Święto kolorów w Grodzisku Mazowieckim

Impreza

W Grodzisku Mazowieckim odbędzie się impreza, która w wielu miastach, nie tylko Polski cieszy się ogromną popularnością. Święto Kolorów, bo o nim mowa już w najbliższą niedzielę w Grodzisku Mazowieckim

„Wiec choć pomaluj mój świat, na żółto i na niebiesko. Niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką.” – to słowa piosenki zespołu Dwa Plus Jeden. Już 12 maja w Grodzisku będzie można co prawda nie pomalować, a obsypać kolorami cały świat. Wszystko za sprawą Święta kolorów!

Impreza odbędzie się na Stawach Walczewskiego. Start zaplanowano na godz. 15.00. Nie zabraknie kolorowo-pozytywnej atmosfery i dobrej muzyki. Wśród atrakcji zaplanowano kolorowe proszki Holi, kolorowe balony z helem, kolorową watę cukrową i kolorowe lody! – Color Fest Party – to największa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: dzieci, młodzież, dorośli, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci – zachęcają organizatorzy.

Skąd pomysł na stworzenie święta kolorów? To europejska forma hinduistycznego święta Holi, które jest świętem wiosny i radości. Święto rozpoczyna się od śpiewów i tańców przy ognisku. Następnego dnia odbywa się karnawał kolorów, gdzie ludzie wzajemnie obrzucają się kolorowymi proszkami.

Podobna impreza odbędzie się kilka dni później w Pruszkowie. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Święto kolorów w Grodzisku Mazowieckim”

  1. Juzew pisze:

    Gszie te kolorowanki bo stoje na deszczu i mokne a imprezy nie widac…

  2. Wilku Starszy pisze:

    Pruszków już nie może się doczekać. Chcemy kolorków tęczy, równouprawnień dla osób LGBT, legalizacji związków. To nasze marzenia. Marzenia wszystkich mieszkańców Pruszkowa. Niech żyję tęcza.

  3. Gelsdorf pisze:

    Wianki to takie zaściankowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły