Święto kolorów i nightskating w Pruszkowie

Impreza

Nie macie planów na sobotnie popołudnie i wieczór? Jeśli tak to przypominamy, że dziś w Pruszkowie odbędzie się festiwal kolorów oraz wieczorny przejazd rolkarzy, czyli nightskarting.

Święto Holi ze względu na swój radosny charakter zyskało popularność na całym świecie. Obchodzi się je m.in. w Azji czy Europie. W tym roku Festiwal Holi zawita również do Pruszkowa i będzie swoistym powitaniem lata.

Impreza odbędzie się 29 czerwca na terenie przy studni oligoceńskiej przy ul. Lipowej w Pruszkowie. Na mieszańców czekać będą kolorowe proszki Holi w dziewięciu kolorach, kolorowe granity i wata cukrowa. Nie zabraknie też dobrej muzyki. A i jeszcze jedno. Jeśli myślicie, że uda Wam się przemknąć i nie pobrudzić to nic z tego. Jeśli kolorowymi proszkami nie obrzucą Was znajomi, to zapewne trafią Was proszki ze specjalnych wyrzutni. Zabawa będzie przednia! Ma być wesoło i kolorowo.

To jednak nie koniec atrakcji. program imprezy jest uzupełniony o sportowe animacje, festiwal gier oraz… nightskating.

Ten rozpocznie się o godz. 21.00 (zbiórka 20.30 przed Pałacem Ślubów). Tym razem uczestnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 14,6 km! W wydarzeniu udział może wziąć każdy. Jest jednak kilka warunków. Na rolkach musimy czuć się swobodnie i pewnie, wiec przejazd raczej nie jest kierowany do tych, którzy na rolkach „stawiają” pierwsze kroki. Ważna jest również umiejętność hamowania.

W tym roku trasa przejazdu została poprowadzona ulicami: Bolesława Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Chopina – Al. Niepodległości – Al. Armii Krajowej – Lipowa – Pogodna – Polna – Ceramiczna – Pogodna – Bolesława Prusa – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Chopina – Al. Niepodległości – Al. Armii Krajowej – Lipowa – Pogodna – Polna – Ceramiczna – Pogodna – Bolesława Prusa. Rolkarze będą musieli pokonać ją dwukrotnie.

O bezpieczny przejazd rolkarzy zadba specjalistyczny zespół rolkarzy Nightskating Team, policja oraz straż miejska. Udział w przejeździe jest bezpłatny.
Program imprezy
• 12.00 – 18.00 sportowe animacje dla małych i dużych
• 12.00 – 18.00 festiwal gier plenerowych
• 12.00 – 20.00 super strefa gastronomiczna
• 14.00 – 20.00 Festiwal Kolorów
• 21.00 – Nightskating

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Święto kolorów i nightskating w Pruszkowie”

  1. Zenek pisze:

    Nie wiem kto na to pozwala żeby po 22:00 jakiś facet na całe miasto przez megafon darł ryja. Dlaczego straż miejska nie interweniowała?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły