Światła w stylu Piotrusia Pana

Region

Ogrody Świateł zapraszają do odwiedzenia specjalnie przygotowanej, bajkowej krainy. Tegorocznym motywem przewodnim będzie Piotruś Pan.

Już za miesiąc wielkie otwarcie Ogrodu Świateł – Piotruś Pan w Warszawie! – czytamy na fanpage wydarzenia na Facebooku. Otwarcie Ogrodu Świateł odbędzie się 29 października przy ul. Prawdziwka 2. Szykujcie się na niesamowitą przygodę!

Tegoroczna wystawa będzie prezentowana w trzech miejscach w Polsce – Warszawie, Krakowie i Chorzowie. W ubiegłym roku Ogrody zamieniły się w Krainę Czarów, gdzie hasał Biały Królik, Kapelusznik, a także sama Alicja. Teraz przeniesiemy się do magicznej krainy wiecznego dzieciństwa. W podróży będzie nam towarzyszyć sam Piotruś Pan!

Ogrody Świateł będą otwarte dla zwiedzających do 27 lutego 2022. Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona bliżej daty otwarcia. Po szczegóły wystawy kliknijcie tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.