kultura
Autor artykułu: red. | 23 maja 2024 7:30 |
0
Milanówek
Wszelkiego rodzaju wymiany cieszą się coraz większą popularnością. W najbliższy weekend w Milanówku będzie można wymienić się roślinami.
Jeśli macie rośliny, którymi chcecie podzielić się z innymi lub urozmaicić zieleń w swoich domach, to milanowski Swapping Roślinny jest wydarzeniem dla Was! Wymianka roślin odbędzie się w Starym Kinie (ul. Piłsudskiego 33, Milanówek) już 25 maja, w godz. 10.00-14.00.
To doskonała okazja, by zdobyć nowe rośliny na parapet, ale też nawiązać nowe znajomości i dzielić się ogrodniczymi wskazówkami.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz