Summer Live Music w MSHM

Pruszków

Pięć spotkań, różne tradycje i stylistyki, jedno miejsce. W te wakacje Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie zaprasza na cykl koncertów „Summer Live Music”.

Przez całe wakacje będziemy mogli spotykać się z piosenkami Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory, jazzem, muzyką ludową i klasyczną. Od czerwca do końca września w muzeum będą występować artyści, którzy w nietypowy sposób zaprezentują znane utwory. Wysłuchamy na przykład pieśni kurpiowskie w wykonaniu jazzowym, czy typowe polskie mazurki w połączeniu z indyjskim instrumentem perkusyjnym.

Koncerty będą odbywać się o godz. 17.00 w niedziele: 19 czerwca, 17 lipca, 28 sierpnia. We wrześniu będzie to weekend 24 i 25.09. Cykl rozpocznie występ formacji Chopin Piano Quintett z Jakubem Kuszlikiem za fortepianem w koncercie fortepianowym Fryderyka Chopina.

Kolejny koncert to nie lada gratka dla fanów kabaretu i Starszych Panów – Chór Kameralny Collegium Musicanum UW zaprezentuje wystąpi z programem „Starsi Panowie chórem”. Sierpniowa niedziela upłynie pod znakiem jazzu z Arturem Dutkiewiczem za fortepianem i Piotrem Malcem na tabli. Weekend kończący to wydarzenie będzie należał do Łukasza Ojdany i Kurpian Songs & Meditation oraz Adama Struga z Pieśniami Leśnymi.

Wydarzenie biletowane: bilet normalny – 40 zł, ulgowy – 20 zł.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy