„Stulecie Winnych” powróci na srebrny ekran

Brwinów

Mamy dobre wieści dla miłośników serialu „Stulecie Winnych” nakręconego na podstawie powieści Ałbeny Grabowskiej. Losy rodziny Winnych z Brwinowa powrócą na srebrny ekran w trzecim już sezonie serialu.

Mieszkająca w Brwinowie Ałbena Grabowska opisała losy fikcyjnej rodziny Winnych z Brwinowa na przestrzeni stu lat. Serial na podstawie jej powieści stał się niezwykle popularny. Nie dziwi wiec, że niebawem znów będziemy mogli spotkać rodzinę Winnych.

W ostatnich dniach potwierdziły się doniesienia, że niebawem na antenie zobaczymy już trzeci sezon Stulecia Winnych. W trzeciej odsłonie serialowej ekranizacji do głosu dojdzie kolejne pokolenie. Codzienne życie w trudnych czasach powojennych, umacniająca się władza ludowa, problemy z zaopatrzeniem i absurdy socjalizmu będą dotykać rodzinę Winnych na każdym kroku. Mimo to Winni próbują żyć normalnie, witają na świecie dzieci, żegnają bliskich.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Stulecie Winnych (@stuleciewinnychtvp)

Trzeci sezon serialu prezentuje lata 1956–1976. Wielka historia i tym razem nie ominie Brwinowa. Bohaterowie będą świadkami i uczestnikami odwilży październikowej w 1956 r., strajków studenckich w marcu 1968 r., wydarzeń w stoczni Gdańskiej w 1970 r. i w Ursusie w 1976 r. Niektórzy z nich zapłacą najwyższą cenę za pragnienie życia w wolnym kraju. Stulecie Winnych jest jednak przede wszystkim opowieścią o sile rodziny. Winni wciąż kochają i radują, przeżywają trudne chwile i osobiste tragedie, ale mają nadzieję na lepsze jutro. Zawsze też mogą na siebie liczyć.

Kogo zobaczymy na ekranie? Nie zabraknie znanych wszystkim aktorów z poprzednich sezonów, czyli Jana Wieczorkowskiego, Arkadiusza Janiczka, Piotra Roguckiego czy Katarzyny Kwiatkowskiej i Barbary Wypych. Nie zabraknie również nowych twarzy.  W rolach Ani i Mani zobaczymy nowe aktorki – Urszulę Grabowską oraz Magdalenę Walach. W serialu wystąpi także znana z dwóch poprzednich sezonów, kochana przez widzów Weronika Humaj (młoda Ania Winna), tym razem w roli własnej siostrzenicy – aktorki Kasi.

Czekacie na trzeci sezon serialu czy może wolicie sagę winnych w wersji książkowej?

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “„Stulecie Winnych” powróci na srebrny ekran”

  1. andrzej pisze:

    W Balladzie o Januszku Brwinów było dobrze widać.

  2. Rysiek pisze:

    Dla mnie, po serialach Dom i Ranczo trzeci serial bardzo dobrze zrobiony.

  3. olo pisze:

    na kto widział Brwinów w tym filmie ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły