Studio Accantus zagra Koncert przy Tężni

Pruszków

Przed nami muzyczna sobota. W Pruszkowie w Parku Kościuszki w ramach cyklu Koncerty przy Tężni zagra Studio Accantus.

Koncerty przy Tężni stały się letnią wizytówką Pruszkowa. Cykl muzycznych wieczorów w malowniczej parkowej scenerii przyciąga wielu mieszkańców. W najbliższą sobotę w muzyczną podróż zabierze nas Studio Accantus.

Studio Accantus tworzy grupa utalentowanych muzyków W sobotę pruszkowskiej scenie pojawią się Kasia Mazurkiewicz, Natalia Piotrowska-Paciorek, Sylwia Przetak, Paweł Skiba i Adrian Wiśniewski. Wspólnie na warsztat wzięli najpiękniejsze musicalowe i filmowe przeboje i stworzyli je w polskiej wersji językowej. – Słyniemy zarówno z naszych wersji klasyki Disneya jak „Krąg życia” z filmu „Król Lew” oraz z wykonań zupełnie współczesnych musicali (np. musicale „Hamilton” czy „Dear Evan Hansen”). Zdarzało się nieraz, że sięgaliśmy nawet po muzykę z gier komputerowych (np. polski utwór „Wilcza zamieć” z gry „Wiedźmin 3: Dziki gon”) – podkreślają artyści ze Studia Accantus.

Koncert odbędzie się w sobotę 13 sierpnia o godz. 18.00 w Parku Kościuszki w Pruszkowie. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Studio Accantus zagra Koncert przy Tężni”

  1. daro pisze:

    a Kuba Jurzyk ? z Natalią muszą zaśpiewa upiór w operze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły