Straż Miejska w Brwinowie zaprasza na piknik

Brwinów

Jestem bezpieczny – pod takim hasłem Straż Miejska w Brwinowie zachęca wszystkich do udziału w sobotę 4 września w pikniku promującym bezpieczeństwo. W programie jest m.in. miasteczko rowerowe oraz pokazy sztuk walki.

Straż Miejska w Brwinowie działa już od 30 lat i z tej okazji postanowiła zaprosić mieszkańców na piknik poświęcony tematyce bezpieczeństwa. Brwinowscy strażnicy miejscy stale przykładają dużą wagę do działań profilaktycznych, m.in. przez organizację konkursów „Jestem bezpieczny na drodze” i spotkania z uczniami w szkołach i przedszkolach. Zwrócenie uwagi na odpowiednie zachowania w drodze do szkoły jest szczególnie ważne na początku września, kiedy dzieci wracają do nauki stacjonarnej.

Piknik „Jestem bezpieczny” odbędzie się w sobotę 4 września w godz. 11–15 na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Piłsudskiego 11 w Brwinowie. Zaproszeni są wszyscy! Aby móc w pełni skorzystać z przygotowanych atrakcji, najlepiej przyjechać rowerem lub hulajnogą. Strażnicy urządzą podczas pikniku miasteczko rowerowe oraz tor przeszkód. Będą też gry i zabawy, koło fortuny i inne konkursy. Przy okazji będzie można poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności dotyczące udzielania pierwszej pomocy, a klub sportowy Raion Fight Club zaprezentuje pokaz samoobrony i sztuk walki. Ze swoim wozem bojowym przyjadą strażacy ochotnicy z OSP Moszna. Będzie można więc czuć się bezpiecznie i świetnie się bawić.

Więcej informacji znajdziecie na plakacie – do pobrania tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Straż Miejska w Brwinowie zaprasza na piknik”

 1. none pisze:

  „Jestem bezpieczny” – tak, znajomi z gminy Brwinów mogą dużo na ten temat powiedzieć. Włamania do sąsiadów praktycznie co chwila, na drogach niebezpiecznie, Straży Gminnej ani Policji ani widu ani słychu. Chociażby regularnych patroli doprosić się nie można, nie mówiąc o kontroli prędkości.

 2. mango pisze:

  Kogo? Kogo to obchodzi?

  • Tuskacz pisze:

   Zgadzam się.
   Mam w d…… Te ich święto. Oni są po to by pracować i służyć nie potrzebujemy świętować z Nimi.

   Może niech każdy zawód będzie świętował, codziennie będą imprezy.

   Szkoda kasy i czasu na takie głupoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły