Startuje Zlot Food Trucków w Nowej Stacji. Zgarnijcie Vouchery na dania!

Pruszków

Soczysty burger, specjały kuchni greckiej a może azjatyckie pierożki? Jeśli szukacie ciekawych dań to koniecznie wybierzcie się w dniach 20-22 maja do Nowej Stacji na Zlot Food Trucków! My mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać Vouchery na dania!

Na kolejny zlot gastronomii na kółkach zaprasza Centrum Handlowe Nowa Stacja z Pruszkowa. Już w weekend 20-22 maja na dachu galerii będzie można zjeść dużo dobrego. Organizatorzy spodziewają się food trucków ze smakołykami kuchni azjatyckich, meksykańskiej, czy węgierskiej. Nie zabraknie amerykańskich burgerów, belgijskich frytek oraz szarpanej wieprzowiny.

Poniżej prezentujemy menu food trucków:

Pan Burger – amerykańskie burgery
Pan Fryta – frytki belgijskie
Pulled Pork – szarpana wieprzowina
Viva Mexico – quesadilla, buritto
Greek Street Food – kuchnia grecka
Pad Thai Food Truck – azjatycki pad thai
Doggy Style – hot dogi
Punzir Langosz – węgierskie langosze
Meat Pastrami – kanapki z pastrami
Pai Chi Wo – chińskie pierożki na parze
Sweet Donuts – mini donuty
Le mini – lemoniada molekularna

W piątek i sobotę będzie można odwiedzić zlot w godzinach 11.00-21.00, a w niedzielę 11.00-20.00. Na co smacznego przyjdziecie?

Kochani mamy dla Was konkurs. Pierwsze cztery osoby, których maile dotrą na naszą skrzynkę konkursy@wprmedia.pl 20 maja o godz. 12.00 otrzymają od nas vouchery na dania. W tytule maila należy wpisać Zlot Food Trucków. W treści należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Nagrody trafiają do:

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.