Startuje Pruszkowskie Kino Letnie!

Pruszków

Tego żaden miłośnik kina nie może przegapić. Pruszkowskie Kino Letnie startuje 30 czerwca, a na widzów czeka w tym roku aż dziewięć gorących tytułów.

Zapraszamy do Parku Kościuszki, gdzie w malowniczej scenerii będzie można oglądać kinowe hity na pneumatycznym ekranie o wymiarach 14 x 8 m. Na widzów jak zawsze będą czekać wygodne leżaki i krzesełka.

W czerwcu i lipcu seanse po chmurką będą rozpoczynać się o 21.30 a w sierpniu i we wrześniu godzinę wcześniej – o 20.30. Na projekcje warto zabrać najbliższych i przyjaciół. Przyda się również koc. Emocje w sobotnie wieczory zagwarantują filmy z naszego repertuaru.

Jak prezentuje się lista filmów przygotowanych na tegoroczną edycją Pruszkowskiego Kina Letniego? Inauguracyjny pokaz odbędzie się już 30 czerwca, a na ekranie zobaczymy film „La La Land”, który zdobył 43 nagrody i 46 nominacji. Opowiada on o historii Sebastiana (Ryan Gosling), jazzowego pianisty oraz młodej aktorce o imieniu Mia. Mężczyzna zakochuje się w niej i jak się okazuje z wzajemnością. Miłość daje im siłę. Razem zaczynają wreszcie robić to, co kochają. Ale kiedy ich kariery rozwijają się, brakuje czasu dla ich związku i sił dla siebie nawzajem. Pytanie czy uda się ocalić to uczucie, a przy tym nie zrezygnować z marzeń? Tego dowiecie się podczas seansu Pruszkowskiego Kina Letniego.

„La La Land” to jednak tylko przedsmak tego co czeka widzów na pokazach Pruszkowskiego Kina Letniego. W repertuarze znalazły się również: „Snowden”, „Złe Mamuśki”,„Transcendencja”, „Iluzja 2”, „Przełęczy ocalonych”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „John Wick 2” i „Nerve”.Uwaga! Należy pamiętać, że wyjątkowo 7 lipca nie odbędzie się żaden seans.

Pruszkowskie Kino Letnie to wakacyjna propozycja dla osób w różnym wieku. Gorący klimat, paczka znajomych, niezapomniane chwile spędzone we wspólnym gronie… Czego chcieć więcej? Nie ma się nad czym zastanawiać! Poza tym nie musisz kupować biletu, ani martwić się o miejsce. Gwiazdy na niebie i na ekranie, czy to możliwe? Tak!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.