Startuje Letnie Granie w Milanówku

Milanówek

W Milanówku powraca cykl Letnie Granie. Inauguracyjny koncert już w niedzielę 7 lipca. Na scenie pojawi się Tomasz Makowiecki.

Cykl koncertów Letnie Granie na trwałe zapisał się w kalendarzu kulturalnych imprez w naszym regionie. Dlatego muzycznych wieczorów nie może zabraknąć i w tym roku. W ramach cyklu Letnie Granie zaplanowano cztery koncerty. Najbliższy z nich już 7 lipca! Na scenie pojawi się Tomasz Makowiecki.

Tomasz Makowiecki to urodzony w Gdyni producent, muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów, który obecny jest na polskiej scenie muzycznej od 2001 roku.

Na swoim koncie ma pięć albumów studyjnych („Makowiecki Band”, „Piosenki na nie”, „Ostatnie wspólne zdjęcie”, „NO! NO! NO!”, „Moizm”), a także udział w kilkudziesięciu wydarzeniach i projektach muzycznych we współpracy z czołowymi artystami.

Wielokrotnie nominowany do nagród polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk oraz Paszportu Polityki w 2007 roku.

„Nie Ma Nas” z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej, „Warszawa Wschodnia” oraz „Na paluszkach” z gościnnym udziałem Julii Wieniawy to najnowsze single artysty, promujące album “Bailando”, który ukazał się 16 lutego 2024 roku. “To płyta, która powstawała długo i w skupieniu. Zbierane latami doświadczenia zostały skrupulatnie przesiane i przełożone na język muzyki – bez oglądania się na trendy, bez pędu za byciem na topie. Ta płyta to katharsis – porusza to, czego wcale nie chcesz dotykać. Przejmująca i oczyszczająca. Piękna. Całość wieńczy ironiczny tytuł. Wentyl, bez którego nie da się oddychać w tym dusznym świecie.”

Start: 7 lipca, godz. 19.00
Miejsce: Park Zielony Dołek, ul. Krótka 10, Milanówek
Wstęp wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.