Startują Dni Pruszkowa

Pruszków

Tegoroczna edycja Dni Pruszkowa startuje w klubowym klimacie. Oprócz koncertów na mieszkańców czekać będzie zlot food trucków.

Dni Pruszkowa wracają na teren „Znicza”, ale tylko na jeden dzień. Dziś od godz.15.00 na terenie kompleksu przy Bohaterów Warszawy 4 na mieszkańców czekać będą m.in. foodtrucki z rozmaitymi potrawami.

Gdy już zaspokoicie głód przyjdzie pora na zabawę. Piątkowe koncerty wprowadzą wszystkich w klubowy klimat. O godz. 20:00 na scenie pojawi się DJ Insane. W czasie swoich koncertów wyczarowuje na konsoli dźwięki trance, house i elektro. Grywa w muzycznych klubach w całej Polsce. Podobno nie sposób słuchać go w bezruchu, rytmiczne dźwięki pobudzają do tańca, a klubowe parkiety zapełniają się już od pierwszych chwil jego występów. DJ Insane na stałe współpracuje ze znaną rozgłośnią radiową, bierze udział w znanych muzycznych imprezach m.in. „Global Gathering”, „Euforia Festiwal”, „Sunrise Festiwal”, jest rezydentem „Klubu Ekwador Manieczki”.

Następnie o godz. 21:30 na scenę wkroczą iluzjoniści spontanicznych remiksów, HAZEL & DRUM ze swoim Live Show. To projekt muzyczny, połączenie dźwięków perkusji, keyboardu oraz konsolety w jeden magiczny show. Artyści zaprezentują w trakcie występu swoje autorskie produkcje z wykorzystaniem pirotechniki scenicznej. „Najszybsze Ręce Europy” tak mawiają o nich inni didżeje. Dajcie się im porwać i zaplanujcie dobrą zabawę. Klubowe przeboje w klimatach house, elektro house, progresive house, trance, hard trance, hardstyle i techno w ich wykonaniu na pewno zachęcą Was do zabawy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Startują Dni Pruszkowa”

  1. leo pisze:

    Postępuje zanik życia kulturalnego w tym mieście. Panie Konieczny, wróć na Biuro Promocji. Nie będę już krytykować ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły