Stare Dobre Małżeństwo z jubileuszowym koncertem

Koncert

Przed nami niesamowite wydarzenie. Już 13 kwietnia o godz. 18.00 w Mateczniku Mazowsze wystąpi grupa Stare Dobre Małżeństwo! Warto się jednak spieszyć bowiem biletów zostało już niewiele.

Występy legendarnej formacji Stare Młode Małżeństwo z liderem Krzysztofem Myszkowskim na czele to swoista atrakcja koncertowa. SDM zapełnia największe sale koncertowe kraju, a publiczność przez lata wręcz dojrzewała razem z zespołem

Soczyste brzmienie, niebanalny zestaw instrumentów, gitary 6- i 12-strunowe, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas, czy harmonijka ustna – to wszystko w trakcie koncertów przenosi słuchaczy i widzów w muzyczny świat SDM. Dodając do tego takie utwory jak „Blues o 4 nad ranem”, „Gloria” czy „Blizny czasu” otrzymujemy prawdziwą ucztę!

Jubileuszowy koncert SDM już 13 kwietnia o godz. 18.00. Biletów na to nietuzinkowe wydarzenie pozostało już niewiele dlatego warto spieszyć się z ich zakupem. Wejściówki do nabycia tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Stare Dobre Małżeństwo z jubileuszowym koncertem”

  1. Agnieszka pisze:

    dzięki za informacje, właśnie kupiłam bilety!! 🙂

  2. Leonardo DiCaprio pisze:

    Chyba się wybiorę !!! Uwielbiam „z nim będziesz szczęśliwsza”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły