Stand-up Grodzisk zaprasza na występ Szulowskiego

Występ

W końcu nadszedł czas, by stand-upper Piotr Zola Szulowski wystąpił w swoim rodzinnym mieście, czyli w Grodzisku Mazowieckim. Występ już w maju!

Scena stand-up staje się coraz bardziej popularna. W Grodzisku Mazowieckim możemy regularnie oglądać najlepszych polskich stand-upperów. Co więcej właśnie z Grodziska pochodzi Piotr Zola Szulowski, jednak grodziszczanie do tej pory nie mogli go zobaczyć na rodzimej scenie. Pora to zmienić!

Już 13 maja o godz. 19.00 w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim wystąpi Piotr Zola Szulowski ze swoim programem „2+1”. Będą mu towarzyszyć Michał Kutek oraz Mateusz Socha.

W swoim programie Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne jako świeżo upieczony ojciec. Nie brakuje też historii z lat młodzieńczych Piotra, gdy robił rzecz, które głowie rodziny już nie przystoją. – Na scenie zobaczycie człowieka, który jest powierzchownie spokojny, ale kotłują się w nim pytania, na które nie jest łatwo znaleźć odpowiedzi. Te pytania wytrącają z równowagi, mieszają w głowie i pozwalają Piotrowi stworzyć bardzo ciekawe widowisko – człowieka miotanego różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie – opisują organizatorzy.

Jeśli chcecie zobaczyć Szulowskiego na grodziskiej sennie warto się spieszyć. Choć występ jest dopiero w połowie maja, to bilety są już praktycznie wyprzedane, więc kto pierwszy ten lepszy!

Bilety można kupić na stronie kupbilecik.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Stand-up Grodzisk zaprasza na występ Szulowskiego”

  1. Seba pisze:

    Porazka impreza !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły