Sprawdź się w symulatorze rajdowym w grodziskiej bibliotece

Grodzisk Maz.

29 maja swoją premierę w grodziskiej Bibliotece Głównej będzie miało nowe urządzenie – symulator wyścigowo-rajdowy. Podczas wydarzenia gościem będzie Michał Pryczek, kierowca rajdowy.

Symulator wyścigowo-rajdowy jest atrakcją sali nowych technologii Youmedia. Od 29 maja będzie w stałej ofercie Biblioteki Publicznej w Grodzisku Mazowieckim. Swoją premierę będzie miał 29 maja o godz 18.00. Gdzie? W Bibliotece Głównej (II piętro Mediateki, ul. 3 Maja 57, Grodzisk Mazowiecki).

Podczas wydarzenia „na start” symulatora przewidziano także inne atrakcje. W programie:
– spotkanie z kierowcą rajdowym, Michałem Pryczkiem,
– pokaz samochodu rajdowego,
– prezentacja sportów samochodowych,
– pokaz pierwszej pomocy,
– prezentacja nowego urządzenia, symulatora wyścigowo-rajdowego,
– poczęstunek.

Michał Pryczek to doświadczony kierowca rajdowy. Zanim wsiadł za kółko rajdówki, pracował przy zabezpieczeniach wyścigów, jeżdżąc tzw. samochodem „0”. Potem, już na lewym fotelu, odniósł liczne sukcesy w zawodach krajowych i międzynarodowych. Teraz częściej można zobaczyć go na prawym fotelu, dzielącego się swoją wiedzą z początkującymi rajdowcami. Zanim jednak rozpoczął swoją karierę, doskonalił swoje umiejętności właśnie na symulatorze.

Podczas premiery urządzenia w grodziskiej Mediatece, Pryczek opowie o rajdach, rajdowych możliwościach dla młodzieży, a także o symulatorze oraz jak z niego korzystać.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.