Sprawdź nasz Informator Kulturalny!

Region

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy Informator Kulturalny. Znajdziecie w nim najciekawsze imprezy, spotkania, koncerty, które odbędą się w sobotę i niedzielę. Jeśli nie masz planów na nadchodzący weekend to doskonała okazja, by zorganizować sobie czas wolny.

Brwinów

Kresy
Wykład i projekcja filmu pt. „Język modlitwy” w reżyserii etnografa i dokumentalisty dr. Krzysztofa Kubiaka.
Reportaż przedstawia historię Polaków z Podola, którzy stanowią dzisiaj mniejszość religijną i narodową.
Start: 20 listopada, godz. 12.00
Miejsce: GOK

Ukraina nie zagranica
Wyjątkowy spektakl o życiu w czasie wojny i o woli przetrwania mimo zagrożeń i cierpienia. Dokument w inscenizacji zespołu teatralnego Ted`, nádech a let` z Czech.
Start: 20 listopada, godz. 18.00
Miejsce: GOK

Michałowice

Koncert celtycki
Remiza strażacka w Nowej Wsi na jeden wieczór zamieni się w salę koncertową. Na scenie wystąpi zespół Jig Reek Maniacs grający muzykę celtycką. Uzupełnieniem będzie pokaz zespołu tańca irlandzkiego Ellorien.
Start: 20 listopada, godz. 17.00
Miejsce: Remiza strażacka
Nowa Wieś

Nadarzyn

Zagra Natalia Przybysz
Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Natalii Przybysz. Artystka znana jest z zespołu Sistars. Od 2006 r. prowadzi solową działalność artystyczną. Natalia Przybysz na swoim koncie zapisała dwa Fryderyki za płytę „Prąd”. Bilety 30-35 zł.
Start: 19 listopada, godz. 19.00
Miejsce: NOK

Tajemnicza dusza skrzypiec
Do czego skrzypcom potrzeba jest dusza? Odpowiedź na to pytanie będzie można znaleźć w trakcie koncertu w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Oprócz utworów Szostakowicza, Schubeta czy Beethovena poznamy historię powstania skrzypiec.
Start: 20 listopada, godz. 16.00
Miejsce: NOK

Piastów

Na chwilę przed odlotem
Aneta Grześkiewicz i Michał Zawadzki zabiorą nas w kameralna podróż przez polskie lata osiemdziesiąte. W trakcie koncertu usłyszymy największe przeboje tamtego okresu, które wylansowali Maanam, Urszula, Budka Suflera Edyta Geppert czy Perfekt. Bilety: 20 zł.
Start: 24 listopada, godz. 18.00
Miejsce: MOK

Podkowa Leśna

Mandat
Aktorzy z Teatru Otwartego zaprezentują swój najnowszy spektakl. Widzowie będą mogli obejrzeć „Mandat” według sztuki Nikołaja Erdmana w reżyserii Joanny Cichoń-Dąbrowskiej.
Start: 20 listopada, godz. 18.30
Miejsce: CKiIO

Pruszków

Oblicza Starożytności
MSHM zaprasza na nowy cykl prelekcji „Oblicza Starożytności”. W trakcie pierwszego spotkania poznamy „Parkiet Aresa – o wojnie i bitwie w świecie greckich poleis”.
Start: 19 listopada, godz. 16.00
Miejsce: MSHM

Koncert Michała Bajora
Wielka gwiazda polskiej piosenki wystąpi w pruszkowskim MOK-u. Już 25 listopada będziemy mogli usłyszeć Michała Bajora, który swoje najpiękniejsze utwory wykona przy akompaniamencie Wojciecha Borkowskiego.
Start: 25 listopada, godz. 18.00
Miejsce: MOK

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe