Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Milanówek

Sytuacje ekstremalne to dla niego codzienność. W swoich programach Przemek Kossakowski przedstawia widzom niezwykłe doświadczenia. Już 7 grudnia znany podróżnik zawita do Milanówka.

Przygody Przemka Kossakowskiego przedstawione w jego programach „Kossakowski. Szósty zmysł” i „Inicjacja” budzą powszechną ciekawość. W pierwszym z nich podróżnik poddaje się zabiegom, które u innych mogą powodować obrzydzenie. Kossakowski odwiedza uzdrowicieli z różnych państw i przedstawia świat medycyny niekonwencjonalnej. Niewiele osób odważyłoby się na zakopanie w grobie. Kossakowski podejmuje takie wyzwania i przełamuje strach. Z kolei w programie „Inicjacja” podróżnik przedstawia sytuacje, których każdy chciałby uniknąć. Sprawdza poziom ludzkiej wytrzymałości bądź zastanawia się nad tym, jak wiecznie być pięknym i młodym.

Owocem podróżniczych doświadczeń Przemka Kossakowskiego jest wydana w 2014 roku książka „Na granicy zmysłów”. Odkrywanie świata to jedna z jego pasji. Ponadto, jest zwolennikiem kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. Kossakowski ma bardzo rozległe zainteresowania, wśród których można znaleźć: malarstwo flamandzkie, boks, balet i polski hip hop.

7 grudnia o godz. 18.00 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Piasta 14 w Milanówku odbędzie się spotkanie z Przemkiem Kossakowskim. Podczas wizyty w Milanówku Kossakowski opowie o tym, czego nie widać w jego programach. Uczestnicy spotkania będą bić rekord Polski w jednoczesnym czytaniu.

Błyskotliwa i dowcipna forma, wiele ciekawych zdjęć, a także barwne opowieści, które momentami mrożą krew w żyłach – tego należy spodziewać się podczas spotkania z Przemkiem Kossakowskim.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.