Spotkanie z Marcinem Szczygielskim w Mediatece

Grodzisk Maz.

Już niebawem spotkanie autorskie z Marcinem Szczygielskim – autorem książek dla dzieci i młodzieży. Na spotkanie zaprasza Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i Burmistrz Grodziska Mazowieckiego.

Marcin Szczygielski to pisarz znany dzieciom i młodzieży. Jego debiutancka książka „Omega” otrzymała tytuł Książka Roku 2010 w konkursie PS IBBY). Następne utwory zyskiwały nagrody w kolejnych konkursach. To m.in. „Czarny Młyn”, „Arka Czasu”, „Teatr Niewidzialnych Dzieci”, „Czarownica piętro niżej”, a ostatnio „Kwiatokosy”.

O czarnowidzach Rodomiłach, magazynach potworów, wywarach antypotworowych i innych tajemnicach opowie sam autor książek – Marcin Szczygielski. Spotkanie odbędzie się 30 maja o godz. 13.30 w Bibliotece Głównej (sali koncertowej Mediateki) przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim. Wstęp na spotkanie jest wolny. Zapisy V i VI klas szkół podstawowych odbywają się mailowo na adres m.zdrojewska@biblioteka.grodzisk.pl.

Spotkanie z Marcinem Szczygielskim jest organizowane w ramach projektu „Literatura jest wszędzie. Tak czytają młodzi!”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.