Spotkanie z Mają Popielarską

Spotkanie

Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn zaprasza na kolejne spotkanie autorskie. Tym razem gościem specjalnym będzie Maja Popielarska.

Maja Popielarska to popularna dziennikarka telewizyjna oraz autorka książek. W swoich publikacjach Maja zaraża swoją pasją do ogrodnictwa. Po jej książki chętnie sięgają zarówno pasjonaci, którzy już dziś mogą pochwalić się pięknymi ogrodami, jak i zupełni amatorzy, którzy do zagospodarowania mają niewielki ogródek, a niekiedy nawet balkon. Jedno jest pewne w książkach Mai każdy znajdzie szereg ciekawych porad i cennych wskazówek.

Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn zaprasza na spotkanie autorskie z Mają Popielarską. – W trakcie spotkania Maja Popielarska opowie o swojej pasji, jaką jest ogrodnictwo. Będziemy rozmawiać również o kulisach pracy w telewizji, o tym jak to jest być osobą znaną i lubianą oraz o poradnikach ogrodniczych autorstwa naszego gościa. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek oraz otrzymania autografu – zachęcają organizatorzy.

Spotkanie już 13 listopada o godz. 17.30. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy