Spotkanie z Katarzyną Bondą w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Jedna z najpopularniejszych polskich pisarek kryminalnych, Katarzyna Bonda, spotka się z czytelnikami w Grodzisku. Spotkanie odbędzie się 15 czerwca o godzinie 16.00 w grodziskiej Mediatece.

Katarzyna Bonda to autorka bestsellerowych powieści kryminalnych, które cieszą się ogromną popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej książki zostały przetłumaczone na 17 języków i sprzedały się w ponad trzech milionach egzemplarzy w kraju.

Czytelnicy uwielbiają jej książki, w których śledzą losy bohaterów takich jak Sasza Załuska, Hubert Meyer czy Jakub Sobieski. Warto wspomnieć, że Hubert Meyer, psycholog policyjny, to postać wprowadzona przez Bondę, która wniosła nowy typ bohatera do polskiej literatury kryminalnej.

Podczas spotkania w Mediatece, Katarzyna Bonda opowie o swojej najnowszej książce „Efekt morza”. To doskonała okazja, aby poznać autorkę osobiście, posłuchać o jej twórczości i zadać pytania dotyczące jej powieści oraz bohaterów.

Zapraszamy wszystkich miłośników literatury kryminalnej na to wyjątkowe spotkanie z Katarzyną Bondą.

Start: 15 czerwca godz. 16.00
Miejsce: Mediateka, Grodzisk Maz.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Spotkanie z Katarzyną Bondą w Grodzisku”

  1. adam aniołek pisze:

    gdyby pani szukała pomysłów na horror to podzielę się opowieściami z mojego małżeństwa , do tego jej koneksje w policji i w sądzie . upoważnię do wglądu w akta jakby coś …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły