Spotkanie absolwentów liceum im. Tomasza Zana

Pruszków

Pod koniec czerwca w Liceum Ogólnokształcącym im. Tomasza Zana w Pruszkowie odbędzie się spotkanie absolwentów szkoły z klas, które w 1974 roku przystąpiły do matury.

Spotkania po latach to doskonała okazja do wspomnień i odświeżenia znajomości. 25 czerwca o godz. 14.00 w LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie odbędzie się zjazd absolwentów szkoły, którzy w 1974 roku zdawali maturę. Część oficjalna odbędzie się w budynku szkoły, w obecności Pani Dyrektor Ewy Król, po niej w planach jest część nieoficjalna.

Spotkanie organizują byli uczniowie z klasy z dodatkowym językiem francuskim, jednak mile widziani będą także ci, którzy uczęszczali do klas z dodatkowym językiem niemieckim i angielskim. Organizatorzy proszą, aby na spotkanie przynieść starych fotografii z lat „zanowskich” – najlepiej w wersji elektronicznej.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 888-010-597.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Spotkanie absolwentów liceum im. Tomasza Zana”

  1. JanuszDobrodziej pisze:

    Ostatni dobry rocznik, który jeszcze pamięta czasy JP2 i zna jakieś wartości…potem już było tylko gorzej, a dziś zbieramy tego zgniłe owoce w postaci POwrotu komunistów z PO-HUJownia !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły