Spektakl „Dzieci Powstania ’44”

Pruszków

Starosta Pruszkowski Krzysztof Rymuza oraz Muzeum Dulag 121 zapraszają 29 listopada na niezwykłe widowisko musicalowe, spektakl „Dzieci Powstania’44” w reżyserii Joanny Woszczyńskiej.

„Dzieci Powstania ’44” to ponad 60-minutowa wspaniała i wzruszająca historyczna podróż. Przedstawienie stworzone z serca i z wielkim sercem tańczone przez dzieci inspirowane jest prawdziwymi historiami i wspomnieniami z Powstania Warszawskiego. To kontrowersyjne przedstawienie wojny widzianej oczami dziecka oraz współczesnej trzynastoletniej dziewczynki ukazane za pomocą tańca współczesnego i piosenek walczącej Warszawy. Sceny zmieniają się jak w kalejdoskopie obrazując całe spektrum dramatu młodych ludzi i towarzyszących im emocji.

Wstęp jest bezpłatny. Wejście za okazaniem zaproszenia, które od dzisiaj można odbierać w siedzibie Muzeum Dulag 121, CKiS w Pruszkowie oraz pobrać ze strony internetowej Muzeum. Liczba miejsc jest ograniczona.

Start godz. 18:30, 29 listopada , Miejsce: Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Spektakl „Dzieci Powstania ’44””

  1. MJP pisze:

    Czy my kiedyś zrozumiemy jakim idiotyzmem była organizacja powstania? Jak można szczycić się udziałem dzieci w tym wydarzeniu? Chory kraj rządzony przez bezmyślnych ,zakompleksionych karierowiczów.

  2. bochater pofstania pisze:

    Ten w berecie to chyba Jarek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły