Spagetti Poloneze w Młochowie już dziś

Nadarzyn

Trwa VI edycja koncertów „zaPARKuj w Młochowie”. W dziś na scenie zobaczymy Monikę Mariotti z zespołem.

Cykl „zaPARKuj w Młochowie” wpisał się na stałe do wakacyjnego kalendarza imprez kulturalnych w naszym regionie. Koncerty odbywają się raz w tygodniu w malowniczej scenerii zespołu pałacowo-parkowego w Młochowie. Taras oficyny przy kościele przy ul. Platanowej to doskonałe tło dla muzycznych widowisk.

W najbliższą niedzielę na scenie zobaczymy Monikę Mariotti – polsko-włoską aktorka i wokalistka. Doświadczenie teatralne zdobywała w Akademii Sharoff w Rzymie, gdzie otrzymała dyplom aktorski. Była uczestniczką wielu warsztatów teatralnych, pracowała z kilkoma zespołami teatralnymi we Włoszech. W 2009 przeniosła się do Warszawy i po roku zagrała jedną z głównych ról w głośnym i wielokrotnie nagrodzonym spektaklu „Kompleks Portnoya” w reżyserii Adama Sajnuka i Aleksandry Popławskiej w Teatrze Konsekwentnym w Warszawie. Dwa lata później przedstawiła swój pierwszy monodram, spektakl muzyczny o legendarnej Ninie Simone. Grała w takich produkcjach jak „Przepis na życie”, „Sama słodycz” czy „Nie rób scen” (TVN). Obecnie pracuje w serialu „Druga szansa” u boku Małgorzaty Kożuchowskiej.

Prowadziła program podróżniczy w Dzień Dobry TVN pt. „Słyszałam, że…Dzienniki Moniki Mariotti”. Jest podróżniczką, jej pasja to języki obce, antropologia, ekologia i długie samotne wyprawy do dalekich krajów. Mówi w sześciu językach: polskim, włoskim, angielskim, rosyjskim, francuskim i niemieckim.

W Młochowie wspólnie z zespołem Monika Mariotti zaprezentuje muzyczne widowisko „Spagetti Poloneze”. Na scenie będą jej towarzyszyć Michał Lamża (fortepian), Igor Spolski (gitara), Wojciech Piotr Gumiński (kontrabas) Szymon Linette (perkusja).

Wydarzenie współfinansowane przez Powiat Pruszkowski. Koncerty Honorowym Patronatem objęli: Krzysztof Rymuza, Starosta Pruszkowski i Dariusz Zwoliński, Wójt Gminy Nadarzyn.

Start: 14 sierpnia, godz. 16.00
Miejsce: Zespół pałacowo-parkowy w Młochowie
Wstęp wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Spagetti Poloneze w Młochowie już dziś”

  1. Daria pisze:

    Gwiazda TVN i wszystko jasne… Nie dziękuję.. nie wspieram tej strony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły