Spacer śladami artystów

Podkowa Leśna

Już 27 marca w Podkowie Leśnej odbędzie się kolejny spacer, tym razem śladami kolonii artystycznych i wizyta w galeriach sztuki.

Miasto ogród Podkowa Leśna od samego powstania w 1925 r. przyciągało artystów, pisarzy, poetów, malarzy. Wielu artystów miało tu swoje domy, pracownie, albo pozostawiło ślad w postaci swoich prac. Zapraszamy na spacer śladami niektórych z nich, m.in. małżeństwa wybitnych ceramików Hanny i Leszka Nowosielskich. Odwiedzimy także 4 podkowiańskie galerie sztuki, Impuls, Bluszcz, Artefakt, Ikikata, które przyciągają artystów i miłośników sztuki, a niektóre z nich związane są lub były z tworzącymi w Podkowie twórcami.

Prowadzenie: Agnieszka Wojcierowska, wstęp wolny, czas trwania spaceru: ok. 2 godziny. Start: WKD Podkowa Leśna Główna godz. 11.00.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Spacer śladami artystów”

 1. klub AA (anonimowych alkocholików) pisze:

  Nie zapomnijcie państwo odwiedzić , wybitnego rusofila Daniela O.

 2. Tedi pisze:

  Kiedy odbędzie się spacer śladami zwykłych ludzi? Takich przeciętnych, zarabiających średnią krajową? Mam dosyć promowania celebrytów żyjących ponad stan, za życia jak i po śmierci!

  • Stworek z Tworek pisze:

   Śladami zwykłych ludzi spacerujesz po okolicznych lasach. Nie zapomnij pozbierać po nich to co zostawili. Mam nadzieję, że po twoich śladach nikt nie będzie spacerować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły