Sound’n’Grace zagra w Pruszkowie

Koncert

Tego wydarzenia nie można przegapić. Zespół Sound'n'Grace już 21 stycznia wystąpi w Pruszkowie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Już 21 stycznia w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie odbędzie się koncert noworoczny organizowany przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound’n’Grace.

Sound’n’Grace to doskonale znana polskiej publiczności grupa ponad 20 wokalistów. Muzyczne korzenie grupy to nowoczesny gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz R’n’B. Z Sound’n’Grace pracują wspaniali instrumentaliści, muzycy współpracujący na co dzień ze znanymi polskimi artystami. Sound’n’Grace nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego – koncertuje nie tylko w miejscach uznawanych za „święte” ale i w klubach jazzowych oraz rockowych.

Zespół znany jest z takich przebojów jak „Możesz wszystko” czy „Idealnie”. Te oraz inne utwory będzie można usłyszeć już 21 stycznia w Pruszkowie. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

Na koncert zapraszają: Starosta Pruszkowski Maksym Gołoś oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Pruszkowskiego Maria Makowska. Patronem medialnym wydarzenia jest Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane

Grill gazowy