Sonia Bohosiewicz jako najsłynniejsza blondynka

Koncert

Sekrety Marilyn Monroe w Podkowie Leśnej zdradzi znana aktorka, Sonia Bohosiewicz. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich.

– 23 lutego zapraszamy Państwa na muzyczne spotkanie z ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd: Marilyn Monroe. Sekrety najsłynniejszej blondynki świata opowie i wyśpiewa nam Sonia Bohosiewicz, znakomita aktorka i wokalistka, która rolą w „Excentrykach” zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. Co wyniknie ze spotkania dwóch tak niezwykłych, kobiecych osobowości? Warto sprawdzić… Zapowiada się magiczny wieczór! – zachęcają organizatorzy z CKIO.

Podczas koncertu „10 sekretów Marilyn Monroe” usłyszymy utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, m.in. „On the sunny side of the street”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin”, czy „I’m beginning to see the light”. Artystce na fortepianie towarzyszyć będzie Michał Rorat.

Początek o godz. 19.00 w sali widowiskowej przy Świerkowej 1. Cena biletu: 40 zł. Rezerwacje przyjmowane są pod adrese email: anna.strzaska@ckiopodkowa.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.