Sonia Bohosiewicz i Beata Tyszkiewicz w Milanówku

Milanówek

Drugi weekend marca upłynie w Milanówku pod znakiem spotkań z ciekawymi kobietami. Miasto-ogród odwiedzą Beata Tyszkiewicz oraz Sonia Bohosiewicz z zespołem.

Obie panie doskonale znane są szerokiej publiczności. Beata Tyszkiewicz to żywa legenda polskiego filmu, ikona stylu i elegancji. Grała w wielu kultowych filmach, popularnych serialach, młodsi widzowie kojarzą ją jako jurorkę tanecznego talent-show z gwiazdami w roli głównej. Jej znakiem firmowym są uśmiech, humor i dystans do tematów poważnych o czym na pewno przekonają się uczestnicy spotkania autorskiego, które odbędzie się w sobotę, 11 marca (godz. 17.00, przedszkole nr 1, ul. Fiderkiewicza 43, wstęp wolny).

Dzień później, w niedzielę 12 marca, na scenie w hali sportowej przy ul. Królewskiej 69 w Milanówku wystąpi Sonia Bohosiewicz z zespołem. – Najsłynniejsza blondynka świata, najjaśniejsza z hollywoodzkich gwiazd, kobieta o najpiękniejszym uśmiechu Marlin Monroe. To o jej życiu i najskrytszych sekretach opowie i zaśpiewa Sonia Bohosiewicz – zachęcają organizatorzy z Milanowskiego Centrum Kultury.

Wejściówki na niedzielny program w cenie 5 zł. dla mieszkanek Milanówka i 25 zł. dla panów z miasta-ogrodu oraz osób spoza Milanówka. Bilety do nabycia w MCK.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9015

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8520

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758