„Sokoły” grają z WOŚP

Pruszków

Szczep Harcerskich Drużyn Sokolich im. B. Wieniawy-Długoszowskiego zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Gdzie? W Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

Będzie się działo! Już w niedzielę, 29 stycznia, w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie czuć będzie wyjątkową energię pod znakiem czerwonego serduszka.

Jednym z miejsc będzie Centrum Kultury i Sportu, gdzie swój sztab będą mieli harcerze – „Sokoły”. Ależ tam będzie atrakcji!

Wszystko rozpocznie się o godz. 12.00 na scenie w holu głównym. Będą motocykle Inidian Motors, trening nordic walking z ekipą Żbiki Nordic Walking , pokazy tańca nowoczesnego i pokaz iluzjonisty. Występy przygotowują również zespoły muzyczne. O godz. 16.50 dr Jacek Radwański opowie o sepsie – głównym „bohaterze” tegorocznej zbiórki WOŚP. O 20.00 na parkingu zaplanowano finał spotkania – Światełko do nieba. Będzie głośno!

Wszystkie atrakcje przeplatane będą licytacjami. Petardą będzie nowy, elektryczny motocykl w wersji dla młodzieży przekazany przez grupę Indian Motors. Przedmioty na pozostałe licytacje przekażą m. in. Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch, Starosta Pruszkowski Krzysztof Rymuza.

Przez cały dzień będzie można spróbować pyszności z Manufaktury Karmelu, Cukierni Sowa, Manufaktury Pączków Tradycyjnych. Szczegółowy program imprezy poniżej.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “„Sokoły” grają z WOŚP”

  1. Zapora pisze:

    Z orkiestrą Owsiaka którą fałszuje gra jeszcze „po” z Tuskiem i jego przestępcami których chroni immunitet i nie zależne sądy!

  2. GDZIE-POLICJA! pisze:

    precz z owsianką ! To złodzieje !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe