Smykofonia w MDK!

Koncert

Na początku kwietnia do Pruszkowa zawita słynna wśród rodziców małych dzieci Smykofonia, czyli koncert w wykonaniu muzyków Sinfonia Varsovia przeznaczony specjalnie dla najmłodszych.

Smykofonia cieszy się dużym zainteresowaniem i wśród maluchów i dorosłych. Przypomina równie popularne koncerty gordonowskie, podczas których mali słuchacze obcują z muzyką na żywo, bawią się z rówieśnikami, odkrywają nowe instrumenty – krótko mówiąc odkrywają świat wszystkimi zmysłami.

Do tej pory aby wybrać się na Smykofonię w wykonaniu artystów Sinfonia Varsovia trzeba było wybrac się do Warszawy. Teraz muzycy przyjadą do Pruszkowa. – 6 kwietnia o godz. 15.00 posłuchamy spóźnialskich dźwięków, budzika i kurantów. Zajrzymy do wnętrza zegara i sprawdzimy czy można go nastroić. Jak brzmi minuta, a jak sekunda? Instrumenty klawiszowe, głos i fagot spróbują cofnąć czas, który płynie wolno lub szybko – jak muzyka. Tak, tik, tak – czytamy w zaproszeniu.

Koncert odbędzie się w pruszkowskim Młodzieżowym Domu Kultury. Bezpłatne bilety do pobrania od 29 marca, godz. 12:00 w siedzibie MDK, ul Kościuszki 41 i na www.mdkpruszkow.evenea.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe