Już dziś Smolasty i Cleo w Pruszkowie

Pruszków

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami. W Pruszkowie jak co roku lato pożegnamy w muzycznym stylu. Pruszków odwiedzi Smolasty i Cleo.

„Żegnaj lato” to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz kulturalny Pruszkowa i cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców. Wydarzenie niejako „zamyka” cykl wielkich koncertów w plenerze. W tym roku wydarzenie odbędzie się w Parku Kościuszki i jak zwykle nie zabraknie atrakcji oraz dobrej muzyki.

Impreza wystartuje 27 sierpnia o godz. 14.00 od pikniku ekologicznego. W trakcie wydarzenia mieszkańcy zarówno mali, jak i duzi będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach czy spotkaniach z ekspertami. Nie zabraknie też gier i zabaw. Wspólnie będzie można stworzyć plenerową wystawę, wymienić się roślinami lub zgarnąć super nagrody w ekologicznym quizie.

Część muzyczna rozpocznie się o godz. 19.30 od koncertu CLEO. Zapewne usłyszymy takie hity jak „Za krokiem krok”, „Dom” czy „Łowcy Gwiazd”.

Natomiast o godz. 20.30 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Smolasty. Na zabraknie takich hitów jak „Boje się kochać”, „Fiesta”, „Nieśmiertelni” czy „Duże oczy”

.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 40

40 odpowiedzi na “Już dziś Smolasty i Cleo w Pruszkowie”

 1. atom pisze:

  Kto wpadł na pomysł aby zorganizować to w tym miejscu? Brak miejsca, dorośli rozdeptujący dzieci. Brak ochrony, brak zabezpieczonych przejść/ciągów komunikacyjnych. DNO. Następnym razem jak coś takiego odstawicie od razu zgłoszę do odpowiedniego urzędu aby zamknąć imprezę z uwagi na nie zapewnienie przez organizatora podstawowych zasad bezpieczeństwa.
  Osoba która za to odpowiada powinna już w ten poniedziałek wylecieć na ryj z roboty.

 2. Polak , a może już Ukrainiec pisze:

  Dlaczego ludzie z dnia na dzień są coraz bardziej debilni a władze Pruszkowa same w sobie niemniej ..

  Koncert w centrum miasta bez organizacji miejsc Parkingowych, wygląda to jak dzicz ” szczury pouciekały z kanałów” Wiadomo że na pseudo show dla niedojrzałych ludzi przyjedzie dużo pospólstwa samochodami z okolic – nie dziwi mnie to, natomiast przy zakazach na owocowej ,parkowej i sobieskiego nie dość że mieszkańcy nie mają prawa nigdzie zaparkowac auta wracając do „domu” to dzicz parkuje gdzie popadnie włącznie z trawnikami. Szczerze mówiąc to zakaz jest zakazem bez wyjatków i powinno to być egzekowawane przez służby, a nie jest. Z drugiej strony to byłoby troche nietaktowne.

  Czy nie można parzniewa do tego wykorzystać.. Dać bogatemu żeby był bogatszy np, wynająć plac od Zalewskiego albo organizować imprę tu gdzie Cyrk lub w okolicach tworek przy okazji wiekszosc miałaby blisko na terapie..

  Gdyby Żydzi w Polsce tak organizowali przesiedlenie Ukrainców do Polski pod pretekstem wojny Putina to Ci mieszkali by pod mostem.

 3. Ptasznik pisze:

  Tragedia. Łomot taki ze okna nie można otworzyć. Nawet przy zamkniętych oknach trudno skupić myśli. Ktoś chyba zapomniał że w okolicy parku ludzie mieszkają. A te „sławy” drą się a nie śpiewają. Nie ma miejsca w Pruszkowie gdzie te wrzaski nie dawałyby się tak we znaki?

  • Iga pisze:

   Super koncert w tym miejscu raz w roku i źle. Ludzie nie żyjecie sami. Po 22 była cisza. Moim zdaniem, a byłam, super koncert w fajnym miejscu, rewelacyjnie zorganizowany.

 4. Kami pisze:

  Będzie Super .

 5. Parasol pisze:

  Szykujcie nosy mefedroniarze! Będzie się działo!

  • Seba pisze:

   Ciekawe jak po tym „ekologicznym pikniku” będzie rano wyglądał park Sokoła 🤔🤔🤔

 6. Anka pisze:

  Brawo, w punkt. Nie mogę się doczekać. Bardzo dużo imprez w Pruszkowie, każda w innym stylu. Prawdziwa różnorodność , każdy znajdzie coś dla siebie.

 7. brat Twój pisze:

  Groteskowi wykonawcy,repertuar dla grupy wiekowej 10-15 lat .

 8. Wilku Starszy pisze:

  Xiao ciao się ucieszy.wypije 3 browary z plastiku po 10 pln, posłucha taniej muzyczki dla plepsu,zaszumi mu w glowinie i uwali sie w swoj barłóg. Miód weekend się szykuje!

  • edek pisze:

   dokładnie

  • Xiao7 pisze:

   Zdajesz sobie sprawę z tego, że takimi komentarzami ośmieszasz samego Siebie? Chciałeś tak bardzo wybić się ponad znienawidzony „plebs”, że aż taplasz się na dnie przysłowiowego rynsztoka. Tak bardzo chciałeś pokazać Swoją wyższość kulturalną nad innymi, że sam ukazujesz jej braki u Siebie w celu próby poniżania innych. Tak bardzo przejmujesz się jakąś osobą, że uciekasz się do zaczepek i pomówień (oskarżeń) względem jej nawet pod artykułami z tematyki kronik policyjnych. Tym samym ukazałeś się jako mały bojaźliwy i ujadający Ratlerek. Prawdziwy Wilk, a tym bardziej stary i doświadczony(inteligentny), co najwyżej spojrzał by w kierunku takiej osoby. Dopiero w przypadku wyczucia rzeczywistego zagrożenia ukazał by zęby i zaczął warczeć.
   Ten komentarz potraktuj jako wyciągnięta dłoń, która chce pomóc Tobie podnieść się z przysłowiowego rynsztoka. Chociaż pewnie i tak będziesz jeszcze w jej kierunku ujadał.
   Miłego dnia.

   • Wilku Starszy pisze:

    Morda! Idź po zapomogę do Mopsu, żeby było za co chlac browary na tym wydarzeniu kulturalnym. By wyszło taniej, polecam kupić w biedrze, 1L taniego bronxa w plastiku. Ciepłe smakuje ohydnie,ale jest 2 x tańsze i nieźle trzepie w łeb. Udanej zabawy!

  • szenkx pisze:

   lol, myślałem że jesteś trolem ale w sumie się zgadzam xD Nie bardzo wiem o co chodzi z Xiao ale tak… to wydarzenie to stf

 9. Anonim pisze:

  „Część muzyczna rozpocznie się o godz. 19.30 od koncertu CLEO.” Wiadomo co będzie reklamować?

 10. popieranie prawdziwej tfórczości pisze:

  Następny śmieszny pajac .Wyraz „chałtura” jest pochodzenia greckiego (gr. chartoularion, łac. chartularium – spis, rejestr), w języku polskim utrwalonym za pośrednictwem języka rosyjskiego (rusycyzm; ros. халтура oznacza pracę niedbałą, niedbale wykonywaną).

 11. dr misio pisze:

  w sierpniu pokaz pisanek ? wielkanoc jest troszkę w innym terminie.. gostek ma najwyraźniej niską samoocenę skoro w ten sposób zwraca na siebie uwagę . z dziećmi nie przyjdę bo mi się wystraszą a i pies zacznie jeść karmę dla kotów i miałczeć . a na pikniku tzw. ekologicznym będą udowadniać że aktualny stan aury to wynik emisji przemysłowych , a nie naturalny cykl ziemi i słońca ?

 12. Wilku Starszy pisze:

  Kiedyś na scenie występowały osoby, które miały za sobą godziny,lata spędzone w salach prób, studiach,scenie. Zachwycały słuchaczy swoimi wypracowanymi umiejętnościami. Dziś występuje jakieś małolaty, które mają godziny, lata ale w studiach tatuaży i przed lustrem. EOT

  • Xiao7 pisze:

   Nie ma to jak oceniać książkę po okładce lub człowieka po wyglądzie.
   A co gorsza oceniać umiejętności artystyczne po wyglądzie człowieka.

   No i pomijać fakt że kiedyś też wielu artystów spędzało równie dużo czasu w studiach tatuaży i przed lustrem. Tylko taki Stary Wilku ma już na tyle dużo lat że zapomniał całkiem o tym.

   • Wilku starszy pisze:

    Ale tu nawet nie ma co dyskutować. To oczywiste. Tylko jakiś Xiao Ciao się oburza i broni patologii… Sam pewnie słucha tej nieskomplikowanej muzyczki, skleconej na komputerze z rymami o dziwkach i koksie.

    • Xiao7 pisze:

     To nie było oburzenie tylko prosty komentarz., wyrażenie zdania.
     No i też zapominasz że komputery były używane w muzyce już w przeszłości choćby Czesław Niemen.
     Również i te wspomniane tematy o których piszesz też były nie raz poruszane w przeszłości w muzyce, wprawdzie używano bardziej subtelnego słownictwa lub podtekstów.
     Z Twoich komentarzy wnioskuje że jesteś totalnym ignorantem. Cleo nie śpiewa ani o jednym ani o drugim z wymienionych przez Ciebie propozycji. Do tego sama potrafi komponować i muzykę i tekst. Gdybyś nie był ignorantem sam mógłbyś to sprawdzić, ale najwidoczniej mocno ograniczasz się przed pozyskiwaniem tego typu informacji tylko i wyłącznie z powodu uprzedzeń do ludzi młodszych i/lub z tatuażami.

     • Wilku starszy pisze:

      Nie pisałem o Cleo, bardziej o tym młodzieńcu z malunkami, dla którego jak widać ważniejsze od muzyki jest otoczka, wizerunek, szum medialny. Jakby tak nie było to by nie wyglądał jak małpa co uciekła z zoo. Cleo jeszcze ujdzie przy nim, ot prosta muzyczka dla plebsu do piwa i żarcia. No cóż, nie wszyscy muszą słuchać uwertur klasycznych bo kto wy świnie wypasał?

     • Xiao7 pisze:

      Jakie to trzeba mieć ograniczone myślenie (albo całkowity jego brak) by stwierdzać że klasycznej muzyki słuchają tylko konkretni ludzie ci co nie wypasają świń.? Muzyka jest dla wszystkich a nie tylko dla wybranych ludzi.
      Dla Twojej wiedzy. W nowoczesnych gospodarstwach nawet świnie czy krowy też słuchają klasycznej muzyki. I nie po to by mięso było smaczniejsze lub dawać więcej mleka. Po prostu ta muzyka uspokaja.
      Może Tobie słuchanie klasycznej muzyki by pomogło, bo jad i agresja względem innych ludzi w twoich komentarzach jest wyczuwalna na odległość.

     • Wilku starszy pisze:

      Ale to ty mnie człowieku zaczepiasz, plujesz jadem i obrażasz. Ja jedynie wyraziłem swoją opinię na temat tej tfu-tfurczosci, do sluchania którego nikt mnie nie będzie słuchał. Niech se idzie plebs a ty razem z nim jak to tacy artyści, nazlopiesz się browarów z plastiku, opierdzielisz kiełbasę z grila za 15 złociszy i pójdzie ci na zdrowie! EOT.

     • lennox pisze:

      No niesmaczny pajac. Taką „muzykę” robili w Bułgarii 20 lat temu. dr misio – zgadza się.

     • Xiao7 pisze:

      „Znafca” się znalazł, a do tego „szlachta”. Wywyższa się ponad innych, bo ktoś słucha innej muzyki niż on lub ma malunki na skórze, Do tego myśli że zna wszystkich jak własną kieszeń.
      Co z tego że na pożegnanie lata w Pruszkowie przyjdzie wiele matek/i ojców z dziećmi, wielu ludzi którzy nie będą spożywać alkoholu czy korzystać z gastronomii, wiele ludzi przyjdzie po to by spotkać się ze sobą. Najlepiej wrzucić wszystkich do jednego worka i wymieszać z błotem i nie tylko.
      Hur dur Wilku starszy jaśniepan najwyższy a cała reszta to plebs. Tylko jego należy słuchać co jest słuszne i jak świat ma się pod niego dostosować. A ci co mówią/piszą nie po jego myśli i bez obraźliwych słów i tak go obrażają i są agresywni względem niego.
      A ten EOT wsadź sobie w… słownik. Bo tam gdzie jest odpowiednik w j. polskim tam należy go używać a nie bawić się anglicyzmami.

     • Wilku Starszy pisze:

      Paszel won! Idź se słuchać disco polo do piwa z biedronki!

     • Wilku do lasu pisze:

      Weź ty się wilku wyloguj z wpr24 i zacznij żyć.

     • ToTylkoJa pisze:

      Proszę, nie porównuj Niemena ze śpiewakami z przydrożnego baru grających przy prostackiej muzyce.

 13. DM ( DawnyMieszkaniec) pisze:

  Kiedyś dni Pruszkowa miały swój klimat. Teraz to taki piknik dla dzieci.

 14. M Ekspert pisze:

  Ale badziew

 15. Polak pisze:

  A kto to ta Cleo?

 16. Arek pisze:

  Klasa. Super

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły