Smakołyki z dobrej fabryki – impreza na grodziskim deptaku

Grodzisk Maz.

W najbliższą sobotę na grodziskim deptaku odbędzie się impreza „Smakołyki z dobrej fabryki”. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na zbiórkę dla 9-miesięcznej Hani Poczobut, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni typu 1.

25 lipca, w godzinach 8.00-13.00 na grodziski deptaku odbędzie się wydarzenie „Smakołyki z dobrej fabryki”. W programie: kiermasz słodkości, góra grosza, przetwory domowe i pchli targ.  Natomiast w godzinach 9.30-12.30 odbędzie się kiermasz wymienny w ramach inicjatywy „Rzeczy na rzeczy”. Przedmioty, które nie znajdą nowych właścicieli zostaną przekazane na sprzedaż na rzecz Hani.

Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na zbiórkę dla 9-miesięcznej Hani Poczobut, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Do zebrania aż 10 mln złotych.

Serdecznie zapraszamy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.