„Słowicze kolędowanie” w gminie Michałowice

Koncert

Jeden dzień i dwa miejsca. Popularne Poznańskie Słowiki już 19 stycznia odwiedzą gminę Michałowice z dwoma koncertami.

Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej, czyli potocznie Poznańskie Słowiki znany jest nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zespół daje rocznie kilkadziesiąt koncertów. „Słowiki” śpiewały niemal we wszystkich krajach Europy oraz w Kanadzie, USA, Korei Płd. czy Japonii. Chór występował dla koronowanych głów i prezydentów, a także wielokrotnie dla papieża Jana Pawła II. W repertuarze chóru obok klasyków Bacha, Haendla, Mozarta czy Beethovena znajdują się również kompozycje współczesne.

Już 19 stycznia chórzystów będzie można podziwiać w gminie Michałowice i to na dwóch koncertach. „Słowicze kolędowanie” usłyszymy o godz. 15.30 w Kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Komorowie (ul. 3 Maja 9) oraz o godz. 19.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Michałowicach (ul. Szkolna 11). Na wyjątkowe koncerty zapraszają Małgorzata Pachecka, wójt gminy Michałowice oraz proboszczowie kościołów w Komorowie i Michałowicach, ks. prałat Andrzej Perdzyński i ks. Marek Małkiewicz.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “„Słowicze kolędowanie” w gminie Michałowice”

  1. Tomek pisze:

    Eee po tytule myślałem że „Słowik” będzie śpiewał ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły