Sławomir wystąpi w Ożarowie

Koncert

Jeśli jesteście miłośnikami muzyki Disco Polo, to nie lada gratka będzie na was czekać w Ożarowie. Już 21 lipca odbędzie się tam koncert z cyklu Disco Polowanie, gdzie gwiazdą wieczoru będzie Sławomir!

Impreza rozpocznie się już o godz. 16.00, a na scenie nie zabraknie największych gwiazd muzyki Disco Polo. W pierwszej kolejności odbędzie się talent show. Następnie na scenie przy ul. Sochaczewskiej 218 zobaczymy zespół Power Play. 

Jak na discopolowa imprezę przystało nie może zabraknąć prawdziwych weteranów, czyi zespołu Boys. „Chłop z Mazur” czy „Jesteś szalona” to tylko niektóre utwory jakie Marcin Miller wykona z zespołem. Boys na scenie pojawi się o godz. 18.00. Godzinę później swój koncert da Bayera. 

Jak na Discopolowanie przystało nie może zabraknąć konkursów. Pierwszą turę zaplanowano na godz. 20.00. Natomiast o godz. 20.30 na scenie pojawi się Loverboy. Po występie przewidziano drugą turę konkursów. 

O godz. 21.30 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, czyli Sławomir z zespołem. Tego wieczoru na pewno nie zabraknie jego największego przeboju „Miłość w Zakopanem”.

Dispo Polowanie
Sobota 21 lipca
Ul. Sochaczewska 218 Kręczki Kaputy
Wstęp wolny!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.