Sławek Uniatowski na lipcowym Koncercie do Północy w Pruszkowie

Pruszków

Już wkrótce Koncert do Północy w Pruszkowie. Gwiazdą wieczoru będzie Sławek Uniatowski.

Prezydent Pruszkowa Piotr Bąk oraz Przewodniczący Rady Miasta Karol Chlebiński zapraszają w sobotę, 13 lipca na Plac Jana Pawła II, na muzyczną noc pod gwiazdami, czyli „Lipcowy koncert do północy”.

Tegoroczny koncert o godzinie 19:00 rozpocznie Olga Prusik Band – zawsze lubiane przeboje. Następnie o godzinie 20:30 z muzyką celtycką wystąpi zespół BELTAINE.

Wieczór zakończy koncert Sławka Uniatowskiego o godzinie 22:00. Artysta urodził się w 1984 roku i już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek komponował i pisał teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije. Wystąpił w IV edycji programu „Idol” – dotarł tam do finału, ostatecznie zajmując II miejsce. W 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Jako jedyny Polak wystąpił u boku Davida Fostera (producenta, który współpracował z Whitney Houston, Celine Dion, Michaelem Buble). Ma na koncie dwa albumy studyjne, a także single. Nagrywał utwory z Marylą Rodowicz czy Anią Rusowicz. Podczas pruszkowskiego koncertu zagra największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Sławek Uniatowski na lipcowym Koncercie do Północy w Pruszkowie”

  1. Joanna Ciszewska pisze:

    A kto to jest Uniatowski ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły