Sławek Uniatowski i Elektryczne Gitary na koncercie do północy

Koncert

Przed nami kolejna odsłona „Lipcowego koncertu do północy”. Tym razem w Pruszkowie wystąpią Sławek Uniatowski, Singin Birds i Elektryczne Gitary.

„Koncerty do północy” to pruszkowska propozycja dla tych mieszkańców, którzy cenią sobie bardziej kameralny nastrój niż duże i głośne imprezy plenerowe. W minionych latach w ramach tego cyklu w Parku Kościuszki można było usłyszeć m.in. Piotra Polka, Łukasza Zagrobelnego czy Ireneusza Dudka (Shakin Dudi).

W tym roku również wystąpią znani artyści. – Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński zaprasza 7 lipca do Parku Kościuszki na muzyczną noc pod gwiazdami, czyli „Lipcowy koncert do północy”. Koncerty te, to już tradycja. Tegoroczny wieczór rozpocznie się o godz. 19.00 koncertem Sławka Uniatowskiego, a na finał zagrają Elektryczne Gitary – czytamy w zaproszeniu. W Parku Kościuszki usłyszymy także grupę Singin Birds.

Przypomnijmy, że Elektrycze Gitary do legendarna już formacja Kuby Sienkiewicza. Znana kilku pokoleniom słuchaczy. Największe przeboje zespołu to m.in. „Dzieci” czy „Jestem z miasta”. Sławek Uniatowski znany jest przede wszystkim młodszej publiczności. Artysta debiutował w programie „Idol”, a w tym roku udało mu się wydać własny autorski krążek. Do Pruszkowa przyjedzie więc ze „świeżym” materiałem. Singin Birds to trio trzech uroczych wokalistek, które zabiorą mieszkańców Pruszkowa w podróż po klimatach retro.

Do zobaczenia 7 lipca o godz. 19.00 w Parku Kościuszki!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9015

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8520

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16