Silent Disco w pruszkowskim MDK

Pruszków

W Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie odbędzie się Silent Disco. Trzech DJ-ów zaprezentuje trzy różne gatunki muzyczne. Start imprezy 15 lutego.

Silent Disco to tzw. ciche imprezy, podczas których uczestnicy zakładają słuchawki, słuchają muzyki i bawią się. Popularność tego typu wydarzeń rośnie w szybkim tempie. Organizuje je wiele uczelni, klubów i domów kultury. Zazwyczaj uczestnicy mają do wyboru kilka rodzajów muzyki i tak też będzie podczas pruszkowskiej edycji.

Impreza odbędzie się 15 lutego w godzinach 19-22. Jednak wejście do budynku MDK (ul. Kościuszki 41 w Pruszkowie) będzie otwarte już o 18.30. Organizatorzy zapraszają do udziału osoby w wieku 16-19 lat.

Do wyboru będą takie kanały muzyczne jak: współczesne hity (aktualnie grane przez rozgłośnie radiowe), rock i alternative, hip hop i RnB. Oczywiście nie trzeba brać swoich słuchawek, sprzęt zapewnia organizator. Jednak jeśli ktoś chce może wziąć swoje.

Według regulaminu, przy wejściu trzeba będzie potwierdzić swoją tożsamość okazując legitymację lub dowód osobisty. Z pełnym regulaminem możecie zapoznać się tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9015

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8519

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Silent Disco w pruszkowskim MDK”

 1. taka refleksja pisze:

  Witam.

  Witam. Nie mam nic przeciwko, żeby ktoś kto lubi…słuchał disco, może być nawet POLO. Ale miejsce gdzie się ma słuchać tych rytmów nie jest fortunnie wybrane.. W budynku znajduje się bowiem dobra szkoła muzyczna, w której obowiązuje raczej inna „nuta”. Szkoła istnieje od 40 lat zatem może warto to uszanować. Pozdrawiam melomanów.

 2. Lekarz pisze:

  Badania pokazują, że słuchawki pomnażają bakterie w uchu 11 razy. Dlatego pożyczanie ich to bardzo zły pomysł. Nawet jeśli jest to twój partner lub członek rodziny, otrzymasz od niego nowe bakterie, które mogą wywołać grzybicę, ropne wypryski, stany zapalne uszu oraz różnego rodzaju infekcje.

 3. Bono pisze:

  Porazka ! ;(

 4. WolF pisze:

  Świetna inocjatywa. Szkoda że mam już więcej lat bo z chęcią wziąłbym w tym udział.

 5. anka pisze:

  zabawa dla dzieciarni? Nie, dzięki…

 6. "stary" pisze:

  „Organizatorzy zapraszają do udziału osoby w wieku 16-19 lat.”

  Ciekawy target. Zniechęcił mnie do wzięcia udziału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16