Salon Poezji z Bertoltem Brechtem

Pruszków

Przed nami kolejna odsłona Salonu Poezji K40. Tym razem Zarząd i Rada Powiatu Pruszkowskiego, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie i Stowarzyszenie K40 / Oficyna K40 zapraszają na spotkanie z Bertoltem Brechtem.

Spotkanie z twórczością Bertolta Brechta odbędzie się 25 lutego o godz. 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie. Na scenie czytać będą Milena Suszyńska i Karol Dziuba. Spotkanie uświetni śpiewem Katarzyna Łochowska przy akompaniamencie Bogdana Hołowni.

Bertolt Brecht – poeta, pisarz, dramaturg, teoretyk teatru, inscenizator, twórca teatru epickiego – Brecht był jedną z najważniejszych postaci teatru światowego XX wieku. Sztuki, z którymi najczęściej jest kojarzony, to „Opera za trzy grosze”, oraz „Rozkwit i upadek miasta Mahagonny”, z której pochodzi m.in. słynna „Alabama Song”, wykonywana przez The Doors i David’a Bowie’go.

Bezpłatne wejściówki na występ można odebrać od piątku, 16 lutego online tutaj lub osobiście w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Salon Poezji z Bertoltem Brechtem”

  1. Zbigniew Witczak pisze:

    Umieszczanie 17 lutego na stronie informacji o treści „Bezpłatne wejściówki na występ można odebrać od piątku, 16 lutego online tutaj lub osobiście w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety.” to nieporozumienie. Tak samo jak info w social mediach o wydarzeniach, które się odbyły. Niestety to norma w lokalnych instytucjach kultury i niestety w lokalnych mediach również.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły