Salon Poezji K40 w Nadarzynie

Nadarzyn

Przed nami kolejny już Salon Poezji K40. Tym razem będziemy mogli usłyszeć fragmenty utworu Adama Mickiewicza „Ballady i Romanse”.

Salon Poezji do doskonała okazja do zapoznania się z twórczości znanych poetów i pisarzy. Każde spotkanie poświęcone jest innemu twórcy. Dodatkowo poezję i prozę prezentują widzom znani artyści i aktorzy. Najbliższy Salon Poezji odbędzie się już 16 stycznia, a jego bohaterem będzie Adam Mickiewicz i jego „Ballady i Romanse”.

Fragmenty dzieła Mickiewicza na najbliższym Salonie Poezji odczyta Marcin Bosak. Salon uświetni również występ Katarzyny Łochowskiej przy akompaniamencie Marcina Mazurka. Scenariusz wydarzenia przygotowała Ewa Telega, a w rolę producenta wcieliła się Lucyna Kowalska.

Najbliższy Salon Poezji odbędzie się już 16 stycznia o godz. 12.00 Nadarzyńskim Ośrodku Kultury (pl. Poniatowskiego 42). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.