Ruszają wieczorne spektakle w warszawskim Parku Fontann

Region

Szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie niedzielnego wieczoru? Co powiecie na wycieczkę do stolicy na pokaz Multimedialnego Parku Fontann.

Warszawskie fontanny do „życia” powracają w majówkę. – Pokazy fontann są jedną z ulubionych atrakcji warszawiaków. Widownia poprzednich spektakli gromadziła nawet milion osób. W czasie niespodziewanej i przymusowej dwuletniej przerwy nieustannie pytano nas o powrót, dostawaliśmy też liczne dowody sympatii. Teraz zmotywowani powracamy z nowym spektaklem – mówi Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady, która od lat jest organizatorem wydarzenia

Pierwszy pokaz będzie można zobaczyć już 1 maja o godz. 21.30. Od kilku lat inspiracją pokazów multimedialnych są warszawskie legendy. Po opowieściach o syrenach, Księciu Niedźwiedziu, Warsie i Sawie, przyszedł czas na legendę o Złotej Kaczce. Świetlnej historii o tym, co w życiu najważniejsze – miłość czy bogactwo. Pokazom towarzyszyć będzie muzyka Kory i zespołu Maanam. Zabrzmią m.in. „Wyjątkowo zimny maj”, „Cykady na Cykladach” i „Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech”.

Jeśli nie dacie rady pojawić się na inauguracyjnym pokazie to nic straconego. Wodne widowisko będzie można zobaczyć również w kolejne dni długiego weekendu również o godz. 21.30. Kolejne pokazy będą odbywały się w piątki i soboty, zmieniać się będą godziny – 21.30 pozostanie do końca lipca, w sierpniu będzie to 21.00, a we wrześniu 20.30.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Ruszają wieczorne spektakle w warszawskim Parku Fontann”

  1. Karol pisze:

    Jeszcze trochę to napiszecie o Las Vegas, co was interesuje Stolica ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły